reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty, badania USG, wyniki badan

Czy któraś z Was miała problemy z rozchodzącym i bolącym spojeniem ?

Ja co prawda cały czas czytam mało co piszę, ale jestem od początku ciąży tu :-)
 
reklama
Klaudynaa kciukasy, z tym odejściem wód to się teraz trochę pozmieniało, już wcale nie trzeba rodzić w ciągu 24 czy 48h, chyba że odpłyneły całkowicie. Jednak jak odeszło tylko troche i jest jeszcze ciąża nie donoszona, to podają antybiotyk i obserwuja. dziecko cały czas produkuje płyn, wiec jesli nie ma zakażenia można czekać i obserwować.
 
po wczorajszej wizycie wieści ok. Szyjka trzyma, zamknięta, Młody waży około 2800 g więc raczej wielkoluda nie bede sie spodziewać ;) W niedziele jade do szpitala a w poniedziałek na 8 rano mam ustawione cc. Oj zaczynam się bac!
 
Hej mamuśki, nie mialam jak wczesniej napisać bo nie moge sie zalogować albo sie zacina w połowie lądowanie strony. Chcialam was poinformować, ze 03.06.2014r o godz 00:01 urodzilam córeczkę :-) waga 2690g, 51 cm, dostala 10pkt, ale była w inkubatorze, wczoraj ja wyjęli, nie mam jej niestety jeszcze w sali ale chodze ja karmić co kilka godzin od wczoraj:-) jestem bardzo szczesliwa:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
moja sis baaardzo soebi chwali cesarke - druga.
po pierwszej mowila ze 'to ostatni raz',
jak zobaczyla jak ja sie omeczylam ile godzin to stwierdzila ze cesarka chyba lepsza
chciala rodzic sama - ale dzidzia byla posladkowo i znowu mowi ze tym razem cesarka duuuuzo lepsza/
 
Do góry