reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

reklama
Angel- nooo w koncu jakies w miare pewne wiadomosci u Was ( w miare, bo sam Dorian moze zdecydowac co, jak i kiedy :-D)
super! bardzo sie ciesze i mam nadzieje, ze jestes spokojna teraz :tak:
ps. nawet fajnie, ze jestescie z tunia takie ostatnie heheheh, teraz wszystkie my rozdwojone czekamy jak na szpilkach na Was i na wiesci od Was :-D
 
Angel fajnie,że tak się ułożyło i bardzo Ci zazdroszczę

Mnie wszyscy mają w dupie, głębokiej dupie
Termin na dziś ( przypominam,że pierwszy termin z miesiączki miałam na 6.03) a lekarka ma to w nosie
Zbadała, szyjka skrócona ale zamknięta
Trochę poruszała po niej ale nie za dużo " żeby mnie za bardzo nie męczyć i nie naruszać za bardzo"
KTG w piąte, potem pon i środa
Następne KTG już czwartek i piątek już na izbie
O wywoływaniu nie ma rozmowy
Będę łaziła tak do Świąt Wielkanocnych
A to,że mam cukrzycę i jest absolutnym wskazaniem do nieprzenoszenia ma w głębokim poważaniu
Tak więc jestem załamana i ryczę, bo mam już dość
 
Atomówka no ja pier**** już za przeproszeniem, o co chodzi z tą baba?!?! :angry:
Nie wiem naprawde co poradzić;/ A pojechac na izbe powiedziec, ze sie nie rusza jestes po terminie z cukrzyca??
Zatrzymaja na oddziale a wtedy to juz zazwyczaj lekarze dyżurujący przejmują pałeczke w decydowaniu co robic a nie jakis tam prowadzacy :/
Biedna no naprawde jak Ci pomóc :-(
 
atomowka ale masz prawo prosic o wywolanie chyba co?
przepraszam ale tydzien w ktorym ty zaraz bedziesz robi sie juz mało bezpieczny...ja czegos nie rozumiem-u nas nikt tak by nie ryzykowal....


a nie mialas ty zle wyliczonego terminu albo cos?
 
atomowka wiesz co ja bym zrobila tak jak Angel mowi pojechala i powiedziala ze sie nie rusza przyjma Cie tak jak mnie na oddzial i tam juz zadecyduja tylko widzisz ja sie tylko wylezalam nadarmo bo w piatek od rana mnie bolalo i maly sie nie ruszal a popoludniu latal jak wariat w szpitalu i wszystko przestalo mnie bolec:-)

Szkoda mi Ciebie strasznie bo tak naprawde to to babsko Ci nic nie powiedzialo!!!
 
Zdecydowanie Ato, wkoncu Aleks to nie jest super ruchliwy? Zawsze mowilas, ze leniuszkowac potrafi sobie wiekszosc czasu.. To ja bym smialo pojechala wlasnie na IP. Prosta sprawa nie rusza sie, ciebie boli krzyz ( krzyzowe na KTG nie wychodza wiec nie sprawdza), a nawet dodaj sobie bole glowy, wymioty . Przyjma , a wtedy lekarz na obchodzie dostanie karte do reki, "aha, po terminie, cukrzyca, wywolujemy" :tak:
 
Dzięki dziewczyny pewnie faktycznie macie racje
Tylko,że na KTG wszystko wychodzi ok i np wczoraj Aleks sobie szalał z najlepsze w trakcie badania, więc wg Pani dr nie ma powodów do niepokoju
Jutro idę na KTG do przychodni i tam jest taki starszy lekarz ponoć dobry zapytam jego co on o tym myśli

MaMi no właśnie widzisz, terminu nikt nie zna dokładnie, ten wczorajszy to termin z 1-szego USG. Z okresu miałam termin na 6.03, potem na kolejnych USG już wychodziło różnie a to 9.03 a to 17.03. Nigdy nie wyszedł termin późniejszy niż ten 21.03
 
reklama
atomówka współczuje czekania , ale jak pozamykane wszystko to może rzeczywiście jeszcze masz czas :sorry:
Pogadaj z tym lekarzem co Ci będzie KTG robić :tak:
 
Do góry