reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarzy, badania nasze usg

W piatek bylam u poloznej i dowiedzialam sie, ze brzuch ma dobry rozmiar, cisnienie ok i nastepna wizyte ma 4 dni po terminie i hmmm chyba tyle tylko sie dowiedzialam:-D
 
reklama
Jestem po dzisiejszej wizycie i jestem mega zaskoczona :szok:
Zanim gin przyjechał, położna wzieła mnie na ktg i jakieś tam skurcze wyszły i jak stwierdziła, jest juz coraz bliżej :-)
Gin zbadał mnie na fotelu i zero rozwarcia, szyjka bez zmian.. Usg robił bardzo długo i dokładnie, synuś waży 3.600.
Gin później mówi - że zmienił zdanie i idziemy na cesarke :szok: Z jednej str się ucieszyłam, z drugiej bardzo zaskoczyłam, bo 2 tyg temu na wizycie rozmawiałam z nim na temat cesarki (biorąc pod uwagę pierwszy poród) i był bardzo przeciwny, dał mi wykład, że trzeba najpierw próbować sn, no to się nastawiłam na sn, a tu dziś mi wypalił że cc.

Więc w poniedziałek będę tulić już swojego maluszka :-)
 
Ja mam pytanie dziewczyny. Przepraszam jak zadaję je w nieodpowiednim miejscu. Wyszedł mi pozytywny test, oprócz braku miesiączki,większych piersi i ogromnego apatytu nie mam innych objawów ciąży. Według wyliczeń od ostatniej miesiączki wychodzi na to,że jestem w 8 tygodniu ciąży. Umówiła się do lekarza, ale ma wolny termin dopiero za 2 tygodnie. Biorę tylko kwas foliowy, nie biorę żadnych witamin. Czy powinnam się szybciej umówić do innego lekarza? Może powinnam brać już jakieś witaminy a nie czekać kolejne 2 tyg na wizytę? Proszę o pomoc to moja pierwsza ciąża. Nie mam się kogo poradzić a nie chce zaszkodzić dziecku.
 
Ja mam pytanie dziewczyny. Przepraszam jak zadaję je w nieodpowiednim miejscu. Wyszedł mi pozytywny test, oprócz braku miesiączki,większych piersi i ogromnego apatytu nie mam innych objawów ciąży. Według wyliczeń od ostatniej miesiączki wychodzi na to,że jestem w 8 tygodniu ciąży. Umówiła się do lekarza, ale ma wolny termin dopiero za 2 tygodnie. Biorę tylko kwas foliowy, nie biorę żadnych witamin. Czy powinnam się szybciej umówić do innego lekarza? Może powinnam brać już jakieś witaminy a nie czekać kolejne 2 tyg na wizytę? Proszę o pomoc to moja pierwsza ciąża. Nie mam się kogo poradzić a nie chce zaszkodzić dziecku.
Wystarczy kwas foliowy:-) Gratuluje ciazy i zycze 9 bezproblemowych miesiecy :-)
 
Wrocilismy od lekarza. Wszystko ok, Oluś bardzo silny, lekarz nie mogl sie nadziwic, ze wstaje trzymany za raczki i podnosil go az 3 razy :szok: ja mu tak nigdy nie robilam bo przeciez maly ma dopiero 9 tyg. Dostalam tabsy i moge szalec hehehehe
 
Do góry