reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wokół naszych maluchów - zdrowie, pielęgnacja, karmienie itd.

Mamo Stacha, cwiczen jest cala masa, musisz dobrac sobie te, ktore Ci odpowiadaja w internecie jest wiele zestawow, warto wykonywac je juz podczas karmienia...ja jednak dopiero po karmieniu... zaczelam cwiczyc wystarcza ciezarki..lub nawet 2 butelki z woda:) Polecam treningi z Mel B, mi pasuje jej dynamika:), znajdz cos co Cie nie bedzie nudzic:)
 
reklama
Ja jestem leniuch straszny więc wszystko mnie będzie nudzić :-D Wolę pracować lub sprzątać niż ćwiczyć :-D A już systematycznie to dla mnie wyższa szkoła jazdy . . . no i jestem niecierpliwa. Mam jednak nadzieję, że się tym razem zawezmę, figura, którą sobie "wypracuje" będzie pewnie dożywotnia bo ja jestem raczej stała :-)
 
ja czekam na zielone światło od gina i bede cwiczyc pełna para :-) chodakowska i moj rower stacjonarny juz sie do mnie usmiechaja :-D ajjj uwielbiam to :-)
 
Mi piersi same wracały na miejsce alw jak nie to skalpelek :-D może a może nie. W końcu to nie najważniejsze dla mnie
 
Tez juz zaczynam sie zastanawiac kiedy mozna zaczac cwiczyc po cesarce...bo nie moge na ten moj brzuch patrzec...orientujecie sie kiedy mozna zaczac cwiczenia?
Dzis bylismy z malym w przychodni na pierwszej wizycie..no i wszystko jest ok. Franek przytyl 560 g w dwa tygodnie, to chyba niezbyt duzo..chociaz lekarka powiedziala, ze dobrze. A jak Wasze maluchy? Wiecie ile przytyly?
 
Blindwillow mi lekarz powiedział żeby nie za szybko zacząć ćwiczyć i najpierw od mięśni kegla zacząć bo możesz nie trzymać moczu jak zaczniesz stosować inne ćwiczenia.

Mój pierdzioch przytyl narazie 290g. Zobaczymy co dalej.
 
nie wiem jak po cesarce... z cwiczeniami... ja w sumie wrocilam na joge, ale cwicze regularnie od kilku lat...no i wraz z kolezanka od 2tygodni na silownie cwiczymy biusty:):) z wygladu brzucha jestem bardzo zadowolona jest juz jak przed ciaza, takze cwiczen specjalnych tez nie potrzeba mu, wystarcza wygibasy z 2 babelkami:) Swoja droga nie sadzilam ze spacery z 2-jka maluchow to az takie przedsiewziecie... Szczegolnie zima...bo trzeba oboje ubrac....
dzis ubralam starszaka, bo malucha latwiej, czapka, kombinezon i w droge... a tu maluch sruuu... no to rozebrac starszaka troche, bo sie zgrzeje.... przewinac malego...i od nowa...
 
Trusia, tez mialam podejrzenia co do tych witamin, ale chyba jednak to nie one...wczoraj podalam je mu jak zwykle i byl grzeczniutki bardzo. Zero objawow bolu brzucha itp. Dzien wczesniej byly krzyki i placz, ale w domu byla nerwowa atmosfera. I nie wiem czy maly nie reaguje jak ja sie zdenerwuje..bo juz nie wiem jak mam wytlumaczyc te jego placzki.
 
reklama
Do góry