reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;)

dokladnie te cybexy dla mnie sa okropne. sa filmiki z dachowania wlasnie jak dziecko gora wypada. a poza tym jak to sie ma wygodnie siedziec w takim foteliku? nawet nozka nie fiknie zeby sobie rozporstowac, raczki ciagle na tej podstawce nie mowiac juz jak to musi byc goraco... nie wiem kto i po co to wymyslil.... a w zimowym kombinezonie to juz w ogole wyglada genialnie :szok::no:

otziv_pallas_2010_1.jpg

ja sie w ogole zrazilam do tej firmy bo kiedys bylam na targach i pan prezentowal te cybexy i byl tak zamotany ze sam sie platal w tym co mowil... meeeega nieprofesjonalnie


a mnie maz latem zmusil do zmiany auta na wieksze i z poduszkami bocznymi i innymi bajerami wlasnie dla bezpieczenstwa - syna oczywiscie :-D wczesniej jezdzilam aygo no ale aygo to naprawde strach pomyslec w razie wypadku. wiec jakos sie nauczylam jezdzic wielkim i teraz bym juz do aygo nie wsiadla z dziecmi. chociaz rok janek aygo sie wozil i to na przednim fotelu bo z tylu, bez drzwi to hardkor upchnac fotelik
 

Załączniki

  • otziv_pallas_2010_1.jpg
    otziv_pallas_2010_1.jpg
    34,4 KB · Wyświetleń: 54
Ostatnia edycja:
reklama
Josi wlasnie sprzedalam audi a3 z98 poduszki ino z przodu bez drzwi z tylu ale isofix z tylu byl.czy bezpoeczny noe wiem nie sprawdzalam:)nastepne bede kupowac malutkie ale zeby byly drzwi.

Ja mam cybexa solution bo byla pronocja aktualnie to moj 3 fotelik.malej teraz bedzie miec maxi od mojej szwagierki dokupie ten pokrowiec z froty a kolejny juz z tycg do konca chyba.
 
Byliśmy dziś na małych zakupach i mój Mężuś zobaczył wózek i chyba się zakochał dosłownie i stwierdził, że to jest wózek dla naszej Dzidzi. Powiem szczerze, że sama też go kiedyś miałam na oku.. to TUTEK TAMBERO.
0_0_productGfx_654382e27a25b2e3ca93aecaca5ce0af.jpg
dokładne w tych koloroch. Macie jakieś opinie na jego temat?? i co sądzicie o nim??
 
Byliśmy dziś na małych zakupach i mój Mężuś zobaczył wózek i chyba się zakochał dosłownie i stwierdził, że to jest wózek dla naszej Dzidzi. Powiem szczerze, że sama też go kiedyś miałam na oku.. to TUTEK TAMBERO.
0_0_productGfx_654382e27a25b2e3ca93aecaca5ce0af.jpg
dokładne w tych koloroch. Macie jakieś opinie na jego temat?? i co sądzicie o nim??

z wygladu jest super ... innej opinii nie napisze bo nie wiem :D
 
Klaudynaa dziękuję za tą stronkę z opiniami. Poczytałam trochę i ogólnie opinie ma dobre, wszystko zależy moim zdaniem od tego jak się wózka używa... w wiekszości opini minusem jest głośne składanie budki, ale myślę, że to do przeżycia jest. Cena za wersję 3 w 1 to około 1600zł (mój budżet 2000 więc zostanie jeszcze na "waciki") fotrlik fajnie się prezentuje, a z racji tego, że ja więcej się poruszam na pieszo niż autem myślę, że wystarczy a potem zainwestuje sie w lepszy. Teraz mam dylemat TUTEK czy TAKO ALIVE? obydwa polskie, ale w tako musiałabym mieć inny fotelik bo firmowy mi się nie widzi.. no cóż będziemy myśleć i się zastanawiać :) buziolki dla Was dziewczynki!!!
 
reklama
Do góry