reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

reklama
akutan-super wózio, napewno będziesz zadowolona

a ja często schodzę do garażu pod jakimś pretekstem i bawię się też moim wózkiem hehe

a propo wózków typowo spacerowych, kumpela zakupiła takowy w biedronce chyba za 199 zł i jak rozpakowała to była bardzo zadowolona,ładne kolorki, skrętne kółka, oparcie dla dziecka regulowane także jak któraś z was szuka takiego to chyba są jeszcze dostępne w biedronkach
 
a propo wózków typowo spacerowych, kumpela zakupiła takowy w biedronce chyba za 199 zł i jak rozpakowała to była bardzo zadowolona,ładne kolorki, skrętne kółka, oparcie dla dziecka regulowane także jak któraś z was szuka takiego to chyba są jeszcze dostępne w biedronkach

hmmm u nas nie widziałam
a tez zaczynam sie rozglądać za jakimś mniejszym na szybkie wypady ale wygodnym nie szmatą na rurkach :)

w necie znalazłam http://biedronka.pl/cms/img/u/Non_food/nf_2011.07.18/01/07_b.jpg
wydaje mi sie ze to dla 2-3 latka co juz nie śpi i na takie przewózki bardzo krótkie dla leniwych dzieci :))
 
Ostatnia edycja:
DSCN1737.jpg A to nasz wczorajszy nabytek:-)

Akutan super wózek, też się zastanawiałam nad Tako;-)
 
reklama
Do góry