reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

paulaxmati - mam bardzo podobny problem (no może różnica taka że Ewa na świecie powinna pojawić się już we wrześniu) i bardzo podobny zestaw wózków - choć aktualnie w zasadzie prawie zdecydowani jesteśmy na Mutsy iGo lub Mutsy 4 rider. Zależy nam na tym, aby na razie kupić samą gondolę bez spacerówki i po przetestowaniu stelaża ewentualnie dokupić spacerówkę albo kupić samą spacerówkę na innym stelażu. Największym problemem dla mnie są wielkości gondoli - w zasadzie 72 cm wewnątrz na dugość co oznacza że gondola szybko może okazać się za mała.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z mutsy igo z pompowanymi kołami (albo jak ktoś ma piankowe to też niech napisze jak się sprawuje...) Będę wdzięczny za pomoc ;-)
 
reklama
Zapp jest fajny, ale nie mialam z nim stycznosci tyle co w sklepie widzialam... Ale z tego typu spaceroweczek moja siostra miala Yezza i zadowolona byla... tylko ze yezz nie rosklada sie do spania... a Zapp tak
 
zappa osobiscie wymienilabym na cos jednak z wiekszymi kolami , z wiekszym siedziskiem :) po przetestowaniu 10wozkow mojego synka moje faworyty to
1) Baby jogger gt(swietnie sie prowadzi,buda naciagana tak daleko ze nie trzeba parasolki , na nozki zaklladamy spiworek i nawet najwieksze ulewy nam nie straszne bez foli przeciwdeszczowej! do tego dlugie siedzisko ,fajna tacka ,i skladanie bajka lapiesz w reke i pach zlozony!!!
2)maxi cosi mura ,na pl chodnikach swietnie sie spisywala ,i smok sie wcale nie pocil na tej superowej wkladce ,ale niestety wazy sporo
3)jane solo ,parasolka z superowymi duzymi kolami ,wada budka ktora strasznie glosno klika przy skladaniu:)
 
ja jeszcze chwilę czekam na Maluszka, ale kupiliśmy wózek w wersji 3w1, Elea dokładnie w kolorze czerwonym, po opiniach się sugerowałam i potem na miejscu w sklepie jak miałam wybrane 3 modele to sobie nimi jeździłam po sklepie, zeby zobaczyć jak się prowadzą
 
Dziewczyny jakie firmy wózków polecałybyście z kategorii 3w1 (z gondolką, fotelikiem samochodowym i spacerowy w jednym)?

Zależy mi aby wózek miał dość duże, pompowane koła, na wiejskie drogi ;p i spory kosz na zakupy i do tego dość dużą gondolkę, aby wystarczył na jak najdłużej, bo dziecię będę mieć zimowe, a wiec miejsce na kocyk czy śpiworek potrzebne. Pewnie mam spore wymagania :( a fundusze jak na razie nie wielkie więc poszukam zapewne używanej opcji, ale chciałabym znać Wasze opinie lub Wasze strzały w 10-tkę :)

Podobają mi się pod względem moich preferencji wózki TAKO Princess, ale cena z deka mnie przeraża... może znacie coś podobnego w tym typie?
 
na wiejskie drogi zdecydowanie moge Ci polecic jane muum bo ma swietna amortyzacje na prawde i bardzo dobrze nam sie sprawdzala w kazdym terenie a jej nie oszczedzalismy :)
 
reklama
Ojej, powiem tak. Dzisiaj mamy bardzo szeroki wachlarz wózków. Idąc do sklepu nie wiemy co wybrać, u nas też tak była :) Mi podobał się inny wózek a mężowi jeszcze inny. Jednak ostatecznie oboje zdecydowaliśmy że kupimy wózek graco evo. Ogólnie dobrze się sprawuje na chodniku jak i na spacerach poza miastem, ma duży kosz, przydaje się na zakupach, przekładaną rączkę i wiele innych bajerów.
 
Do góry