reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wracamy do formy i figury

lenka jak ty wszystko tak ogarniasz nadziwic sie nie moge ogródek przetwory gotowanie dzieci i jeszcze cwiczenia:szok: poprosze o szybko kurs bo mi nie wychodzi nic ostanio i doły łapie :eek:
 
reklama
ooo tiffoczki (w okresie kiedy też ćwiczyłam, czyli tylko przez miesiąc przed chrztem) też je robiłam. Jak się je ogląda, to wydaje się że to taki taniec-zabawa nic nie dająca. Ale następnego dnia czuje się boczki.
Rany też powinnam wziąć się za siebie....już prawie 3 m-ce nie ćwiczę, i chyba przybrałam z 1 kg.
 
wiosna no to faktycznie 1kg cza sie brac za siebie :-D
sorki za złosliwosc bo mi nie 1kg na plusie tylko wiecej i w ciagu 1 miesiaca :crazy:
 
To u mnie bylo tak o 2 wrzesnia zaczelam cwiczyc z Ewka.Ch do 14 wrzesnia w tym lekka dieta,ale.... ostatnio sie zlapalam z kumplem ktory jest trenerem personalnym, i mi mowi zeby stosowac diete do swojej grupy krwi i 30-40 min rowerek stacjonany i beda duze efekty.Teraz ma kolesia pod swoimi "skrzydlami"ktory wazyl 168kg przy diecie i rowerku schudł w ciagu 2 miesiecy 21 kg:) da sie da:) Ja dzis przejechalam 8km :) ogladajc powtorke "na dobre i na zle":) zobaczymy jak jutro bede sie czula;)
 
to musisz byc laska skoro widac ten 1kg bo ja zjem wiecej i mam 1kg :confused2: a do oddania mam z 15 tez mi poszło w brzuszek i dupeczkę :-D
Phel a ty laska jestes nie tak jak ja foczka
co do grupy krwi to nie znam tej diety musze poczytac u mnie tylko NżT albo NżW działą haha z ta druga kiepsko przy dziecku bo jakos funkcjonowac trzeba a jojo gwarantowane
 
Ostatnia edycja:
zozolka ogrod w chaszczach, trawa po łydki, tydzien zwoziłam obciete iglaki, pajeczyn w domu od cholery nie ma co podziwiac, a cwiczenia raz w tyg to zenada, m mi sie ostarnio pyta ile razy w tyg cwicz4 buhaha
u mnie do wagi sprzed ciazy 4 kg, a wypadałoby drugie tyle jeszcze zrzucic

dla mnie najlepsze byłoby bieganie tylko KIEDY
 
lenka - może wieczorem, jak chłopaki pójdą spać, ja tak chodzę na nordic. Fakt, faktem, że ciężko się zebrać i wyjść, ale jak już wpadnę w cug, to potem już kolejnego wieczoru nie mogę się doczekać. A jak się dobrze śpi po takim dotlenieniu:tak:
 
reklama
pscołka to mogłabym isc tak miedzy 20.30 a 21 tylko ze ostatnio po 21 zazwyczaj juz grzeje łózko, a po drugie ja mieszkam na wsi gdzie jest kilka domow, , trzy lampy a biegajac zawsze robiłam kólko 6,8 km, i zwyczajnie boje sie biegac po ciemku, raczej planuje jak juz w polu bedzie porobione to jak m bedzie przychodził na sniadanie to wtedy, oby tylko na planach sie nie skonczyło
a kijki tez lubie, tylko mi sie wtedy strasznie nudzi
 
Do góry