reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

reklama
rozumiem :) no ja tez rożne opinie słyszałam..ogólnie Kamińskiego jest ogromnym szpitalem-słyszałam ze często kobieta po porodzie po prostu leży na korytarzu bo miejsc nie ma..
 
Ahahahha no podobno tak jest w miesiącach czerwiec lipiec sierpień wrzesień najwięcej osób akurat 3 koleżanki rodziły w tych miesiącach w tamtym roku i powiedziały ze zamieszanie wielkie..hmm no.ale jak.juz masz wybrany to nie chce Ci mieszać :-)
 
Asienka! Co sie nie chwalilas, ze tu taki zacny watek jest? :)

Agnesdem- z tego co sie zorientowalam to jestes przyszla lipcowa mama:) gratuluje. Juz teraz zastanawiasz sie nad szpitalem? To bedzie Twoje pierwsze dzieciatko? Na jaki szpital sie nastawiasz? Czym bedziesz sie kierowala?

Ja sie zastanawiam nad Borowska lub Kamienskiego. Bardziej ten pierwszy choc przeraza mnie tam wizja braku mozliwosci aktywnego porodu. Na dodatek ten ciagly zapis ktg...

Jeszcze pare dni mam to sie bede z lubym zastanawiac :)
 
reklama
Do góry