reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Bardziej tez sie zdążają bliźnięta po 30tce , i jak sie braki tabletki anty .
Ja brałam przez 5 lat pigułki yaz najlepsze , miałam super cerę i krótkie okresy , napewno do nich kiedyś wrócę .
 
reklama
Miałam tez spirale ale miałam okresy bolesne i przez 7 dni trwały także poszłam ja wyciągnąć po 3 miesiącach
 
Juz jakos zgagy nie mam ale jak sie pojawi to mleko.

Wg OM dzis u mnie 6t4d i chyba dopadlo mnie to na co czekalam.... nie mam na nic sily, ciagle bym leżała no i zaczyna pobolewac brzuch. Tak mi sie przelewa i ciagle puszczam baki hehe
 
Juz jakos zgagy nie mam ale jak sie pojawi to mleko.

Wg OM dzis u mnie 6t4d i chyba dopadlo mnie to na co czekalam.... nie mam na nic sily, ciagle bym leżała no i zaczyna pobolewac brzuch. Tak mi sie przelewa i ciagle puszczam baki hehe
A kiedy masz usg ? Ja 19 lutego :-)
Mnie powoli mijają te mdlosci to juz 12 tydzień także jeszcze mnie mdli ale juz nie tak :)
 
Lo, dziiolszki, Wy to widze Tygrysice jestescie ;D kocciaki, mraaaau! ;D
U nas to na dobe bylo max.8 razy, to jak bylismy mlodsi i niewyzyci co sobie poszlismy do hotelu, kiedy jedno u drugiego nie sypialo. Hihihi ale bylo faaajniee! Teraz tez jest, niee moge narzekac, ale wtedy takie zakazane, nowe, takie uczucia to jednak cooos ;p
Co do dllugosci to roznie. Czasem mozemy delektowac siie i godziine, a nieraz jak szyybki numerek to i 5 minut. Srednio trwa pol godziny!

Kasiu, to wlasnoe musisz sobie z zawartoscia przyy staraniaach do gory dupka lezec, jak dziewczyny mowily, moze to cos zmieeeni!

A w zasadzie niektorzy wpadaja od przerywanego, wiec jak ktos ma szczescie to i od kropli moze zajsc. Zazdroszcze kurde!

Minka gratki za 5! Mowilam ze dostaniesz!

Indiaa, ja kiedys wlasnie pisalam, ze u mnie nie, tylko od M.tata jest z blizniakow i mama M.ma siostry blizniaczki, wiec moze i w M.kumuluja sie jakkies blizniaki ;d

Tabletki bralam tez kiedys prawie 2 laata, ale krwawienia mialam nadal bolesne i dlugie, wiec ciagle sobie przedluzalam czas bez krwawienia tabletkami..

Dzwoneczku, trzymam kciuki, skoro @ sie nie rozkreca, to hmhm! A moze bedziesz jutro bardzo pozytywnie zaskoczona? Kurcze, ale bym sie cieszylaaa! Masz w domu test? To zrob zrob! Teoretycznie Twoja @ miala byc 12, co nie?

Tez sie wahalam, czy by nie sprawdzic, bo miallam skapy ten okres bez bolu, ale nie, wiem ze to od prolaktyny:(
 
reklama
Tak Aniu miala byc ok 12 mam w domu test jakis tutejszy nawet nie wiem jakiej czulosci,no nic jutro zobaczymy nigdy nie mialam zadnych plamien
 
Do góry