reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Za szybko poleciałam z tym ze juz mam słabsze mdlosci ! Chyba zaraz padnę ,pójdę spać bo mi nie przechodzi :-( :-O
 
reklama
Dziewczyny która z was podawała link do kalendarza online takiego fajnego...
zgubiłam i nie mogę znaleźć go :(
 
Trzymam kciuki za wasze dwie kreseczki:) Ja dziś jem faworki i piję winko czerwone, dziś w sumie Tak bardzo brzuch nie boli to dam radę bez tab i winkiem mogę się uraczyć. Co do częstości stosunków to u nas na początki było często, kiedyś na wakacjach cały dzień nie wychodziliśmy z pokoju. A teraz kurcze dotarło do mnie że zdecydowanie się nakręcam za bardzo. Stosunek co dwa dni, jak dni plodne zero spontanu. Mój M mial rację, że kiedyś powiedział, że czuje się jak reproduktor a ja głupia się obraziłam. Stwierdziłam, że też mu powinno zależeć na staraniach a nie tylko mi.
 
Ej Dzwoneeczku! Moze sie nie rozkreci! Moze to impla! Jak teraz sytuacja?!

Viola, skad Ty jestes skoro Jarocin masz niedaleko? Bo ja tez nie mam tak daleko ;d

Wlasnie, Wiki, urodziinki! 24 nie 23 w tabelce:D zycze Ci szczescia, usmiechu i doceniania kazdego dnia, milosci mnostwo i oczywiscie upragnionych dwoch kreseczek! ;**

Zyciowa, pobolewanie i nappiecie moze byc dobrym znakiem!

Minka, to dobrze, ze nie plakalas, bo choc wiiem, ze poczulas zawod jednej kreski, to nic nie jest stracone, mas jesCze cale 5 dni do teoretycznnej @, a jesli owulka byla wczesniej to tym baardziej dobrze, powtorzysz tescik i bedziie gicior! ;***

Minla, dziekuje za wskazowke, no ja tez niecaly 1000 zawolalam za 50-60 stron pracy. Glownie z powwpdu goniacego terminu, mam czas do konca lutego.

A ja ppwiem Wam, ze uwiellbiam Cole Zero. I choc slodzona slodzikiem aspartamem, to pomaga mi w metabolizmie i pomaga chudnac. Swojego czasuu pijac cole zero i dietujac schudlam 18kg

Kasia, hmm.. myslisz, ze naglee masz juz nieplodne? Stad ten metny kremowy sluz? A mozze oznakka czego inneego, hmm?

Mnie dziis M zaskkoczyl. Siedzialam nad praca, on ma wolne, i nagle mowi "jedzieeemy!", i pojechalismy do takiego starego zamku, bo ladna ppgooda, pp drodze nad jeziorko pospacerowac po pomosciie i do kawiarni na moje wymarzone lody co mi ochotki narobilyscie! Aleeez mi sprawil frajde, to ohohoh!

AniaH ja z okolic Gniezna - do Jarocina ok 80km :) a Ty skąd jesteś??
Fajny taki spontaniczny wypad i romantyczny :D
 
My obejrzeliśmy film Ponury pokoj- któraś z Was o nim tu pisała nie?? Rzeczywiście mocny, jak do mnie w niektórych momentach nawet za bardzo ale zamykalam oczy i bylo ok :)
Wiem wiem ze najlepiej zaczynać zmiany od razu ale dzis ostatki i chciałam jeszcze zjeść sobie bez grzechu cos słodkiego do kawki :D
Pepsi lubię ale najbardziej jak mam kaca :p ogólnie rzadko jest w domu bo młodego tez do niej ciągnie i za dużo pije...
 
AniaH i India dziękuję :* mam nadzieje że te dwie kreseczki się spełnią w przyszłym miesiącu ;)
ale mi się z uśmiechem na mordce czytało Wasze posty dotyczące seksu szczególnie tego na początku :) hahaha u nas też tak było że pojechałam w okresie wakacyjnym na jakieś dwa tygodnie do mojego męża do pracy, szef nie miał nic przeciw i jeździłam z nim na zgłoszenia w przerwie wracaliśmy na seks, znów na zgłoszenia i znów seks, ewentualnie pizza i znów seks i tak ciągle a że miał mieszkanie nad biurem to tylko kolega pytał się czemu tak często robimy przemeblowania :p a to łóżko jakieś takie chodzące było :)
 
reklama
Do góry