reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Hej Dziewczynki, ja dziś na obiad miałam gołąbki i zapiekanke z makaronu szpinakowego.
Minka musisz cierpliwie czekać do niedzieli albo do poniedziałku najlepiej☺
Takie pytanie z innej beczki, co sadzicie żeby roczek małemu zrobić na słodko? Tort, ciasto, rurki, slodycze, czekolada plynna plus owoce, muffiny itp? Będzie może 25 osób
 
reklama
Dzwoneczku, ciekawa jestem jak Twoj zareaguje. Ja to niecierpliwa jestem i nie umialabym trzymac tylko dla siebie. :-)
 
Taki już tort małemu zamówiłam, tzn zamiast pomaranczu będzie niebieski i imie inne☺
 

Załączniki

  • 1455123198651.jpg
    1455123198651.jpg
    91,8 KB · Wyświetleń: 26
My mielismy takie torty jak narazie :)
U nas urodziny na slodko odpadaja bo rodzina meza z Wielkopolski i 300 km do nas maja i jada prawie 5 godzin wiec musze miec zawsze cos na ciepło. .....
 

Załączniki

  • 1455123526048.jpg
    1455123526048.jpg
    66,7 KB · Wyświetleń: 22
  • 1455123595272.jpg
    1455123595272.jpg
    44,9 KB · Wyświetleń: 23
Oj dziewczyny piszecie ze ciezko was nadrobić hehe
Minka Ty to tam sobie nie gmeraj tylko grzecznie czekaj :)
 
reklama
Ania śliczne torty☺ u nas przaktycznie wszyscy są na miejscu☺ takze myślę że na słodko wystarczy.
 
Do góry