reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Mam juz zoltawy śluz ktory zwiastuje okropna @ .
Chyba jade po jakies dobre ciastko do miasto na poprawe humoru:)
 
reklama
Minka ja bym sluzem sie nie przejmowala bo u mnie nie bylo zadnych oznak wzgledem sluzu byl jak zawsze przed @ nic nowego
 
Minka, ale jesteś pewna, że to zwiastuje @? A może jednak nie? Nie jest jeszcze nic przesądzone, daj sobie czas!
Ciastko i tak sobie kup i je zjedz, ale nie wykluczaj niczego, jeszcze pare dni do terminu, nie wiadomo nic jeszcze! Żółtawy śluz nie musi oznaczać małpki, trzymam kciuki Mała! ;*
 
Minka ciastko zawsze warto mieć mieć domu ;)

nie myśl o tym... nie myśl. .. ;) porobić coś fajnego idź. .. :)
 
ja ta ktora slodyczy od wczoraj miala nie jesc, dzis juz wpieprzyla torbe rogalikow z marmolada (ale nic czekoladowego jeszcze nie zjadlam )
 
Viki ja Ci nie odpowiem bo nigdy testów owu nie robiłam. Może ktoś inny wie?

Kasia a Ty w którym tygodniu ? Fajnie , że się maleństwo rozwija ;) ja to teraz od wizyty do wizyty czekam i mój szkrab będzie miał na następnej juz kolo 11 cm ;) nie mogę się doczekać.


Minka poczekaj cierpliwie a ciasto i tak zjedz :)

My na walentynki pewnie nic konkretnego bo zawsze mamy miło :)
 
Ja przed @ raczej nie mam w ogole sluzu...mam susze:)
Za duzo sie w internecie naczytalam, wieeem glupia pipa ze mnie, ale im blizej do okresu tym bardziej mnie juz nosi.
 
ja ta ktora slodyczy od wczoraj miala nie jesc, dzis juz wpieprzyla torbe rogalikow z marmolada (ale nic czekoladowego jeszcze nie zjadlam )
Oj Dzwoneczku, ale żeś mi teraz ochoty narobiła..! Zjadłabym sobie takiego rogalika, z kawką.. mniamniamniam!
Muszę się przyznać oficjalnie - jestem żarłok, i dobrze mi z tym ;D

ja to teraz od wizyty do wizyty czekam i mój szkrab będzie miał na następnej juz kolo 11 cm ;) nie mogę się doczekać.

My na walentynki pewnie nic konkretnego bo zawsze mamy miło :)
11 cm cudu i szczęścia! jejejejej....!
"zawsze mamy miło" --> to tylko się cieszyć! Walentynkowo-miłośnie całe życie, hohoho..!

Ja przed @ raczej nie mam w ogole sluzu...mam susze:)
Za duzo sie w internecie naczytalam, wieeem glupia pipa ze mnie, ale im blizej do okresu tym bardziej mnie juz nosi.

Ale widzisz, sama zauważyłaś, że przed @ w ogóle nie masz sluzu, a teraz masz, więc nic nie bierz za pewnik małpy! Masz teściora w domu drugiego? zaopatrz się w niego na poniedziałek:)
 
reklama
Ale misée ciel ja piepsze nie mogę nadążyć czytać hahahahahahaha ..
Dziąsła mnie teraz tak bolą po tym dentyście.
Żołądek mnie boli , kończę zakupy i jadę do domu bo taka głośna jestem :-)
 
Do góry