reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Kasia hmmm no to nie wiem czy mam teraz zyczyc Ci pozytywnego testu?:)
Dobra zycze Ci aby wszystko ulozylo sie po Twojej mysli:-*
 
reklama
Kasia może i jesteś młoda ale odpowiedzialna :)
Fajnie, że razem tak czujecie i ze żadne z was nie wymusza na drugim swoich przekonań :)
zaglądaj do nas i pisz co u ciebie słychać :)
Życzę wam spełnienia wszystkich celów :*
 
Nie liczę na pozytywny test ;)
A ty jak? Testujesz w najbliższym czasie? ;)
Zamierzam w poniedzialek o ile wczesniej @ nie przyjdzie:)
Moj P juz mowi ze ma mnie dosc bo od wczoraj jestestem nieznośna i nie do wytrzymania:)
Ja po sobie tez to widze, chodze obrazona na caly swiat i bym ryczala z byle powodu:D
 
Minka hahaha to witaj w klubie ja możne nie tyle jestem nieznośna co tkliwa jakaś się zrobiłam jak cos zobaczę takiego albo wzruszające go albo smutnego albo no nie wiem jak to opisać to od razu świeczki mam w oczach hehe

no nic sobie czekam... zastanawiam się czy by się do giną juz nie zapisać ale w sumie po co... juz bym chciała wszystko wiedzieć "D
 
Zyciowa haha mam tak samo:) dzisiaj przegladam fb i widze ze jacys rodzice zbieraja na operacje dla chorego synka, dziecko podlaczone do tylu urzadzen i ja na widok tego od razu w ryk.
Jejuuu kiedy to sie skonczy juz wszystko bo mam dosc siebie:D
 
Minka, Zyciowa ja przed terminen i do teraz jestem nerwowa. Wzrusza mnie piosenka, ktora moze nie powinna i latwo mnie wyprowadzic z rownowagi. Lapie humory, w pierwzzej ciazy tak nie mialam.
Kasiu, bardzo dojrzala decyzja, gratuluje Wam jednomyslnosci i calym sercem kibicuje, aby plany sie realizowaly :-) czytaj i pisz :-) za rok tez tu bedziemy ;-)
 
India ja tak miałam w pierwszej ciąży i to do 7 miesiąca bo kolejne dwa juz mi było tak ciężko ze chciałam urodzić i mieć spokój hahahha ;)
 
reklama
Hahaha Zyciowa :-) ja plakalam cala ciaze z byle powodu, na kazdej reklamie gdzie ktos sie usmiechal plakalam ze wzruszenia. Ale nie denerwowalo mnir nic raczej, a teraz malo co mnie nie denerwuje albo doluje.
No Minka, mam nadzieje, ze uda nam sie utrzymac w tej lub wiekszej paczce ;-)
 
Do góry