reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
A ja po pracy zrobiłam szybkie zakupy... min ten czajnik nowy ;)
ziemniaki juz w piekarniku, jeszcze pomidorowa będzie bo to szybko i tez juz się gotuje :D
 
Miałam wam jeszcze pisać co zauważyłam. .. włosy mi się zaczęły strasznie przetluszczac... mylą je w środy i niedziele zawsze... nigdy nie wyladaly na "tłuste " ... a teraz masakra... mamy piątek a ja wyglądam jakbym miała mokrą głowę :(
 
Minka i Życiowa napraede Wam życzę tego testu pozytywnego. Róbcie juz!! Ja miałam robić rano a zrobiłam o 19 w końcu bo nie mogłam hehe .

Ej Minka Ty tyle.gotujesz , że szok :0 heh ;) u mnie dziś naleśniki z dżemem :) a teraz wcinam salatke z rzepy, marchewki, pora i jogurtu naturalnego. Warzywa dla dzidziusia. Ja jestem wegetarianka wiec musze strasznie dbać o to co jem w ciazy żeby dostarczyć maluchowi witaminy wszystkie. A w ogóle jak będzie chłopiec w końcu to będzie Ignaś; ) juz mówimy tak do brzucha.

Ola , przepraszam coś mi się powaliło, że 12. W 14 to już Ci pewnie coś szepna czy armatka czy pipka :) a co byś wolała? Ja dzisiaj mam 14 tydzień (wg apki 15) i czyje się już dobrze. Czasem mnie jeszcze zamula delikatnie. Brzuch nie boli na szczęście tylko mam takie uczucie gniecenia jak siedzę .

Życiowa mnie się tak w ciazy przetluszczaja. Wczoraj mylam a dzisiaj mam masło.
 
Minka i Życiowa napraede Wam życzę tego testu pozytywnego. Róbcie juz!! Ja miałam robić rano a zrobiłam o 19 w końcu bo nie mogłam hehe .

Ej Minka Ty tyle.gotujesz , że szok :0 heh ;) u mnie dziś naleśniki z dżemem :) a teraz wcinam salatke z rzepy, marchewki, pora i jogurtu naturalnego. Warzywa dla dzidziusia. Ja jestem wegetarianka wiec musze strasznie dbać o to co jem w ciazy żeby dostarczyć maluchowi witaminy wszystkie. A w ogóle jak będzie chłopiec w końcu to będzie Ignaś; ) juz mówimy tak do brzucha.

Ola , przepraszam coś mi się powaliło, że 12. W 14 to już Ci pewnie coś szepna czy armatka czy pipka :) a co byś wolała? Ja dzisiaj mam 14 tydzień (wg apki 15) i czyje się już dobrze. Czasem mnie jeszcze zamula delikatnie. Brzuch nie boli na szczęście tylko mam takie uczucie gniecenia jak siedzę .

Życiowa mnie się tak w ciazy przetluszczaja. Wczoraj mylam a dzisiaj mam masło.
 
czemu to nie może być tak że kobieta jak juz dojrzewa doradcę panel do sterowania z dwoma guzikami 'ciąża ' i 'jeszcze nie teraz ' i każda by sobie mogła wybrać na np dany miesiąc ha ha ha takie programowanie :p
 
reklama
Do góry