reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
ale bez żadnych kłamstewek :p żeby nie było że tu rzucam a sobie pale/popalam... ja napiszę szczerze ze dzisiaj będę paliła normalnie...
 
ja proponuję takie działanie. .. papieros zawsze jest w określonych warunkach np rano do kawy... ja dzisiaj pospalam 5min dłużej i tego fajka juz nie było bo bym się nie wyrobila. .. np. po jedzeniu żeby nie zapalić to trzeba zająć się czymś innym itp.
 
No dokładnie mi się najbardziej właśnie po jedzeniu chce ;/ ale postaram się no zobaczymy jak to będzie podobno najtrudniejszy jest pierwszy tydzień ;p
 
Bo palenie siedzi w glowie glownie Nadziejko ;p sprobuj palic z guma do zucia, ja tak robie. Jeszcze wiecej mietki i tal sie nauczulam i tak mi najbardziej smakuje i bez gumy juz mi ciezko zapalic ;pp
ALE RZUCAMMY, WIEC CO JA CI MOWIE... ;D
ja przez liceuum sie nauczulam, bo fajka laczy ludzi. Ilez sie poznalo osob wczesniej nie widzianych nawet w szkole jak sie kitralo u pana ochroniarza na papieroska!

A w oooglle to trzeci dzien z rzedu rano mi krew z nosa leci. Niewiele, ale cos tam leci przy smarkaniu. Wrrr!
 
Ojj mi to chyba po prostu te fajki smakuja i nie musze miec gumy bo w szkole to wiadomo palilo sie z guma zawsze niby hehe ;p
 
AniaH osłabiony organizm masz...
watrobki zjedz :)
wyniki kurde robiłaś niedawno wiec tak w sumie to czemu tak masz?
a nie masz wysuszonej śluzówki?
 
Nie No kochamy sie tylko jest to dwa trzy razy w tygodniu , ale tu nie oto chodzi tylko jest to takie na szybkiego , nie całuje mnie po ciele , nie ma gry wstępnej itd ze tak powiem tylko stosunek jest . Mniejsza z tym , nie chce to nie .
 
reklama
Ja też tak mam Aniu ale mi sie wydaje ze u mnie to wina zbyt suchego powietrza w domu bo okna mam prawie caly czas pozamykane czasami wywietrze pokoj jak gdzies ide tylko .
 
Do góry