reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu: piersią, butlą..........

reklama
Ja też zamawiałam na allegro, od razu 5 paczek. Podobno są jeszcze dostępne w poradniach laktacyjnych, ale u mnie nie ma takiej.
 
aniwar, ale mi smaka zrobiłaś na red-bulla z wódką! Aż się doczekać nie mogę przyjazdu kumpeli :)

mniam mniam...to jest moj ulubiony drink;-) niezdrowy jak nie wiem co ale pyszny...jak bylam w usa to cale 4 miesiace tego drinka pilam dzieki temu dlaalm chyba rade pracowac i balowac;-)
 
Wpadłam Wam zakomunikować, że dzisiaj przyszedł mój laktator. Kupiłam elektryczny Tufi Gaia i po pierwszej próbie jestem zadowolona. Ściągnęłam tylko 30 ml ale to dlatego że od 3 tygodni praktycznie tylko trochę ściągałam recznie aby mi całkiem nie zanikło mleko aż laktator przyjdzie :)
Tak więc zaczynam kolejną walkę. Metoda ściągania co 3 godziny i 10,7,5,3 minuty na każdą pierś. Jestem pełna optymizmu :)
 
aniwar, to niezawodny sposób na szybki rausz i duuużo siły na całonocny balet :D Ślina mi cieknie na samą myśl :D

oj tak:-) ja juz piersia nie karmie to w sumie zaszalec mozna:-) Moze wpadniesz do mnie na drina albo do mnie na dzialke kolo Wielunia:-) to blisko od Czestochowy:-)
 
Hej mam pytanko do dziewczyn, które odciągają swój pokarm i dają butla

* ile może stać takie odciągnięte mleczko ???
* jak przechowywać (lodówka, temp pokojowa) ???
* a co jeśli chcę zabrać ze sobą odciągnięte, podawać takie nie podgrzane lekko ???
* i jak podgrzewacie takie mlesio ???

dzięki z góry za odpowiedzi ;-):-)
 
reklama
Melduję posłusznie że odciągałam codzień coraz mniej mimo, że odciągałam regularnie. Sutki dostały strasznie popalić, jeszcze się goją i są szorstkie po tym co Tufi z nimi zrobiło. Tycjan jest już wyłącznie na mieszance.
 
Do góry