reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko O Karmieniu Piersia I Butelka

KASIRKA a moze jakas bluzke obcisla, zeby nie mogl sie dostac

tak zorobiłam wył dwie noce i niestety znów śpię w koszuli nocnej i jest przyssawka:sorry: wstyd jak nic taki koń a jeszcze ssie, a może on tak nie czuje ode mnie miłości i jestem złą matką więc dlatego tak cyckuje by być blisko mnie?
 
reklama
oj kasira....dzieci wyja nawet tydzien...i to sie przetrzymuje i jest po sprawie...!!!
co ty gadasz...przestan...to przyzwyczajenie...takie jak smoczek
 
oj kasira....dzieci wyja nawet tydzien...i to sie przetrzymuje i jest po sprawie...!!!
co ty gadasz...przestan...to przyzwyczajenie...takie jak smoczek

no wiem jestem tego świadoma...tylko smok wyrzucisz a z cycem :sorry:muszę w środku nocy z małym "walczyć" teraz to każdemu doradzam że najlepiej oddstawić dziecko do roku bo potem to coraz gorzej, jakoś muszę to przeboleć...żeby on chciał z M spać i na odwrót to by było mi łatwiej a tak to sama muszę z tym walczyć ale mam nadzieje że dam radę i te ostatnie karmienie czy też może raczej mocne przytualanie niedługo się zakończy
 
pewnie was zaskoczę ale do 10 grudnia ssał nad ranem

teraz jestem już wolna i przesypiam całe noce bez przyssawy, nie wiem jak ja to wytrzymałam, no i mam teraz maleńkie cycusie :( ponad tydzień przepalał mi się pokarm, cyc mnie bolał i robił mi się guz ale okłady i picie szłwi mi pomogło zwalczyć ból
 
kasirka - gratuluję finiszu
niestety - albo stety przybiegłaś ostatnia;-)
albo inaczej patrząc - wygrałaś te zawody:-)
 
reklama
dzięki hana ;-) ale w końcu czuję się normalnie, nie wiem jak ja to zniosłam i dlaczego to tak długo trwało;-) ale dobrze że już po wszystkim :)
 
Do góry