reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko O Karmieniu Piersia I Butelka

reklama
wiecie co wymiękam.....idą piątki i całą noc dopomina się cyca:angry: nad ranem brak mi sił i oczywiście ulegam i ssie:confused::baffled:
 
stjepcia chyba mamy podobne podejscie-- pokarm matki jest zdrowy i potrzebny ale nie forever i nie trzeba o tym poezji pisac :blink:
 
są postępy w dzień już nie ssie:tak: hura!!!!! jeszcze tylko nocki zostały;-) jak zasypia i nad samym ranem ale myślę że to już ostatki i będzie ok więc powoli zakończymy na dobre:-)
 
no kasirko to super...zycze zeby to POWOLI oznaczalo kilka dni a nie wiecej (to tak z mojego doswiadczenia byloby najlepiej)
 
reklama
Kasirko trzymam kciuki. On sie przyzwyczail to i trudniej teraz jest odstawic, ale dacie rade, napewno.

niestety noce jeszcze zostały, zasypianie wieczorne różnie raz przy cycu raz bez ale nad ranem jeszcze ssie, w ciągu dnia bolą mnie piersi i pokarm przbiera więc miomo że stopniowo odstawiamy to mam jakiś nawał i nie wiem czy bez tabletek damy radę:baffled:
 
Do góry