reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o spaniu.

U nas sukces Emi spi już w łóżeczku :-) trochę to trwało, ale jednak udało się. Teraz chociaż wysypiam się tak jak trzeba, bo póki mała spała ze mną to uwielbiała "pełzać" za mną. Więc ja biedna czasami na skraju łóżka leżałam:baffled:
 
reklama
Dzisiejszej nocy Szymek pobił rekord. Jak go nakarmiłam po kąpieli to następne karmienie było po 8 godzinach i 40 minutach (my na cycu). Jejku jak ja się zdziwiłam i wyspałam:tak::-D
 
Pscółka to cyce pewnie bolały ;-) kurcze może coś jadłaś co tak na niego wpłynęło? jej ja też bym tak chciała...u nas wciąż co 3h a czasem nawet co 2h ;-( wykończy mnie niedługo...:sorry2:
 
pscółko - to sobie pospałaś:) życzę Ci więcej takich nocek. Ja tak mam od 1,5 m-ca (my też na cycu) i początkowo bałam się czy mała będzie dobrze przybierała, ale dziś ważyłam i znowu 1kg do przodu
 
Dzisiaj tak cudownie nie było:baffled:. Generalnie niespokojnie spał i robi od wczoraj rzadkie kupki, ale to chyba nie biegunka tylko raczej efekt po zjedzeniu deserku z jabłkiem, na wszelki wypadek jednak odstawię obiadki zobaczymy. Może to ząbki, ale gorączki nie ma.
 
Doszłyśmy z siostrą do tego, że te kupki, odparzenie pupy i reakcja skórna to może być po selerze. A faktycznie podałam zupkę z selerem bodajże w niedzielę. Tak więc dziewczyny czytajcie składy:tak:. Ja za jakiś czas podam jeszcze raz prowokacyjnie tego selera i jak się potwierdzi to szlaban:no:
 
reklama
dlatego ja z selerem jeszcze sie wstrzymuje
u nas dzisiaj nocka kiepska, mozna by rzec ze obudził się tylko raz ale zrobił sobie przerwe dłuugą w niespaniu:dry:
 
Do góry