reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o szyjce macicy

m_m
Ty sie ciesz, ze nie bijemy... ;)
bo przydalo by sie przelozyc Cie przez kolano i wlac... skonczylo by sie ciagniecie w dol, a zaczelo z tylu... ;)
 
reklama
Dziewczyny gdyby któraś z Was zamierzała kupić pessar to jest do kupienia nowy w wątku ogłoszenia na giełdzie.
lindsay masz konfikt czy niezgodność serologiczną?Ja mam również 0 rh - ale gin nic mi nie wspominał o imunoglobulinie może dlatego że na razie nie mam konfiktu.
 
ojej karen a czym to sie rozni ?
ja mam krew B rh- , a moj maz A rh + i odczyn Coombsa też dobrze wychodzi czyli na razie nie ma konfliktu. ale jest to szczepionka bardziej profilaktyczna zeby w razie np , krwawienia lub porodu było ok. i właściwie bardziej pod kątem drugiego dziecka, bo wtedy konflikt sie czesciej ujawnia ( nie wiem czy zawsze).
Program jest zaliczany do profilaktyki, opłacany z NFZ czyli dla nas darmowy. Tylko lekarzowi sie musi chciec
 
No i znowu dobrze wiedzieć - trochę to dziwne że 80 % wiadomości zamiast od gina to z forum się dowiaduję.A różnica między niezgodnością a konfliktem jest taka że niezgodność jest wtedy kiedy są inne grupy lub rh rodziców a przy konflikcie wytwarzają się już przeciwciała, więc obie mamy niezgodność i niech tak zostanie!
 
to mi rozjaśniłaś :). zapytaj swojego gina o tą szczepionkę -nic nie kosztuje, a fajnie ze coś takiego jest. nazywa sie Gamma anty-D 150. podaje sie w 28 tyg. ciązy. nie wiem czy można poźniej bo nie pytałam.
 
reklama
W takich momentach mnie szlag trafia :mad: jak nie dopilnujesz swojego interesu to przez całą ciążę robią Ci tylko morfologię i mocz-mi tak właśnie prowadził gin ciążę a z pessarem to też ale już prywatnie musiałam ja zapytać!Dobrze że jeszcze są takie fora na których człowiek się wielu rzeczy dowie
 
Do góry