reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór laktatora :)

Dołączył(a)
3 Wrzesień 2010
Postów
2
Witam wszystkich :)
Nie bardzo wiem w którym dziale umieścić moje pytanie, bo piszę tu po raz pierwszy, ale chyba ten będzie najlepszy :-)
Chodzi o wybór laktatora (na prezent, siostra sobie zażyczyła...), a jako że nie mam jeszcze swoich dzieci, to szczerze mówiąc nie mam pojęcia co jest ważne przy wyborze tego rodzaju sprzętu... Czy np taki będzie dobry - laktator ? Akurat firmę Canpol kojarzę (jako jedną z niewielu dziecięcych;), ale wybór jest strasznie duży, rozpiętość cen też spora, więc może ktoś mógłby mi powiedzieć co jest ważne w takim laktatorze? Jakieś elementy dodatkowe, które są wygodniejsze itd, bo ja zupełnie nie umiem powiedzieć czym się od siebie różnią... Byłabym wdzięczna za pomoc i radę, bo jednak głupio mi pytać siostrę skoro to ma być prezent :)
 
reklama
wolałabym kupić od razu fajny, żeby miała niespodziankę :-) ale może rzeczywiście warto skonsultować taką rzecz, już sama nie wiem...
 
Ja bym tego , który zaproponowałaś nie kupowała. Co prawda nie korzystałam ale wszystko inne z tej firmy było marne. Dobry jest z aventu nawet ręczny można sporo odciągnąć sklep.dzidzio.pl -> Laktator AVENT ISIS (bez bisfenolu A) 300/20 , Avent i masz troszkę taniej niż elektryczny,
Ja miałam madeli elektryczny i był na prawdę super jeżeli chodzi o działani sklep.dzidzio.pl -> Laktator MINI ELECTRIC, Medela. nietety chodził głośno jak w dojarni.
jest też na forum wątek polecam/odradzam i tam o laktatorach pewnie jest ze 100 stron :)
 
Ja mam tomme tippi ręczny i jestem zadowolona,chociaż teraz kupiłabym elektryczny.
Zależy tez przez ile chce karmic ja karmilam niecale 6mc takze za duzo nie odciagałam,ale jakbym karmila dłuzej to napewno elektryczy bym wybrała.
P.s. zapytaj siostrebo może ma jakis ktory by chciala i jej sie podoba,albo podpytaj:):)
 
Witam!
Co prawda osobiście nie używam :) ale mogę polecić
Tufi spectra 3 ,żona używała ręcznego Avent - na krótką metę np na wyjazdy ok ale cały czas odciągać ręcznym to jakieś nieporozumienie.
Wady tufi to wielkość i nie do końca przemyślany zbiorniczek ( trzeba siedzieć ,na leżąc wszystko wycieka ) ,poza tym solidny ,łatwo się czyści i sterylizuje ( dużo mniej części niż ręczny avent ) i w sensownej cenie kupić można na allegro lub mambi . pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Polecam AVENT. Miałam ręczny i byłam bardzo zadowolona. Nie polecam za to Canpola, źle przylega do piersi przez co nie odciąga dobrze, ale to tylko moje odczucia.
 
Do góry