reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybór pierwszego wózka

Dołączył(a)
6 Październik 2017
Postów
14
Miasto
Tychy
Nie wiem czy dałam dobrą kategorię, jeśli nie to wybaczcie, ale jestem nowa ;)
mamy z narzeczonym problem co do wyboru wózka, a mianowicie podoba nam się wózek marki Baby merc faster style 3 model 3w1, wygląd i z tego co pokazują w internecie w filmiku wydaje się pożądny jak i praktyczny, tyle że jest bardzo mało opini na jego temat, a jak już są to podzielone na polecane i niepolecane (jak chyba z każdą rzeczą)W związku z tym czy któreś z was maja, albo znają kogoś kto ten wózek posiada i mogą napisać opinie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • IMG_2615.jpg
    IMG_2615.jpg
    99,8 KB · Wyświetleń: 149
reklama
Też trochę opinii przeczytałam zanim wybrałam wózek a były naprawdę różne, mam xlandera X-Move doskonale sprawdza się w mieście, ale w trudnym terenie też sobie świetnie radzi dzięki duży kołom. Łatwo nim manewrować, a poza tym ma regulowany kosz i obracaną spacerówkę a na tym też bardzo mi zależało jak wybierałam wózek
 
Też trochę opinii przeczytałam zanim wybrałam wózek a były naprawdę różne, mam xlandera X-Move doskonale sprawdza się w mieście, ale w trudnym terenie też sobie świetnie radzi dzięki duży kołom. Łatwo nim manewrować, a poza tym ma regulowany kosz i obracaną spacerówkę a na tym też bardzo mi zależało jak wybierałam wózek


Tak, X-lander X-Move jest na prawde wart polecenia. Ma dużą gondolkę, więc latem dziecko ma sporo miejsca i jest mu chłodniej, a zima zmieści się i śpiworek i kombinezon i dziecko:). Mnie najbardziej podoba się, że ma światełka LED w ramie. Teraz jest jasno, ale na jesieni czy zimą mozna fajnie oświetlic wózek.
 
Do góry