reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wychowanie

Ja kupiłam bez gadżetu za 2,99.;-)

ale kiedys kupiłam z gazetą płaszczyk przeciwdeszczowy z Zyrafką ( a nie tubisiem;-)) i wszyscy wczoraj jak maszerowałam z dzieckiem po deszczu pytali" ojej jakie cudo a gdzie pani to dostała":-D
 
reklama
Czy Wasze dzieci już tak samodielnie pieknie jedza łyżeczką? Bo Nadulka nie chce jeść sama:-( nawet nie chce mieszać z zupie, jogurcie itp. jedynie w mojej herbacie
 
Natalia je, jak ściągnę zdjęcia to wrzucę, czy pieknie nie wiem, raz pięknie raz mniej pieknie. Ale sama. Na wakacjach ją sobie ludzie pokazywali, ze sama zajada, czy to łyżka czy widelcem. Ale oczywiście czasem pomaga sobie też ręką :-)
 
Widelcem Nadia je, ale jak daję łyżeczkę i mówię jedz sama to woła Nie -mama, i oddaje mi łyżeczkę.Nawet nie próbuje.....
 
Oli od dawna je sam, i widelcem i łyżeczką i rękami ;-). U nas odwrotnie, nie chce żeby go karmić, ew. w grę wchodzi opcja, że on je swoją łyżeczka, a ktoś (czyt. teściowa) dopycha drugą.
 
hmmm, w takim raie muszę zachęcać ją do samodzielnośc, bo jak nie uda mi się tego w wakacje to z Nianią tym bardziej nie.
 
Krystian z lyzka tez sobie nie radzi, ale to dlatego, ze nie bardzo ma na czym trenowac, kaszke je butla (gestej nie tknie), jogurtow/serkow nie uwaza, obiad to raczej posilek widelcowy, zupka 2-3 razy w tygodniu...
inne rzeczy jada samodzielnie...
 
reklama
Toska lyzka pieknie. a widelec to dla niej zabawa- wola DZIAB i nabija. albo wciska raczka.
 
Do góry