reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wycięcie migdałka Warszawa - proszę o info

Dołączył(a)
15 Wrzesień 2015
Postów
1
Moja córka jest skierowana na wycięcie migdałka. Poszukuję wszelkich informacji o tym gdzie w Warszawie można taki zabieg przeprowadzic? Czy lepiej na NFZ czy prywatnie ? Jak dzieci reagują i znoszą ten zabieg? Czego warto dopilnować? Jakie sa wsze opinie ? czy migdałek odrasta?
Wiem ze pewnie jest gdzis podobny wątek, bo sama wczoraj kilka o migdałku znalazłam jednak zależy mi na aktualnych informacjach. Z góry dziękuję za pomoc.
 
reklama
Ja polecam Centrum Zdrowia Dziecka, czas oczekiwania na zabieg 5 miesięcy, na nfz. Corka miała 1 czerwca wycięty migdal i założone dreny w uszy, poprawa na ten moment jest bardzo duza.
 
My wycinaliśmy niecały rok temu. Zabieg przeprowadziła p. Lidia Zawadzka - Głos. Ona jest Kierowniczką Kliniki Otolaryngologii Dziecięcej WUM i przede wszystkim super fachowcem. Wysłała nas do niej znajoma doktor. Operację przeprowadziła fantastycznie, a akurat u naszego dziecka nie było to proste, bo okazała się, ze ma wielgachny migdałek, natomiast wszystko skończyło się super Operowaliśmy prywatnie, bo czas oczekiwania na miejsce w szpitalu był zbyt odległy. Migdał nie odrósł, ostatnio sprawdzaliśmy:)
 
Duzo ludzi poleca Kajetany, mu sami mamy skierowanie na wyciecie migdala i chyba tam sie zdecydujemy.
 
Do góry