reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyciek z piersi....

Majka mam nadzieje, tego najbardziej sie obawiam , ze bede musiala karmic butelka , a bardzo ale to bardzo bym tego nie chciala
A co do wywolywania porodu to jak nic sie nie ruszy w ciagu najblizszych 2 tygodni to cos w tym kierunku zrobie ( chodzi mi o brodawkowe wywolywanie ) ;D
 
reklama
Silunia, nic sie nie martw. Mnie tez cyce niewiele urosly - nawet nie wiem czy o jeden rozmiar :p
A siara moze pojawic sie dopiero po porodzie i nie ma to wplywu ani na ilosc ani na jakosc mleczka :)
 
Ha! mi to leci i to strumieniem tyle że nie z cyców tylko spod nich ::) ;D ja to nie wiem czy to mleko sie nie skiśnie jak tak dalej pódzie z tymi upałami ;) :laugh:
 
Mi przed porodem nic nie leciało, za to teraz czasami aż przemakaja wkladki laktacyjne ;)
 
Kobitki, nie przejmujcie sie jak mleczka jeszcze nie ma. To wcale nie znaczy, ze pozniej nie bedzie. Mi przez cala ciaze lecialo tylko przez tydzien, a i to nawet trudno bylo leceniem nazwac, bo po prostu mi sie wilgotne i lekko lepkie brodawki robily, kolo 6 miesiaca, a teraz od prawie trzech miesiecy nic :) Nawet teraz dwa tygodnie przed porodem nic nie leci. Laktacja sie zacznie ustalac po porodzie, a moze nawet byc tak, ze w pierwszej dobie po urodzeniu maluszka tez jeszcze nic nie bedzie, ale przyjdzie z czasem wszysciutko!!!
 
Mi tam tez nic nie leci jak narazie..a lekarz kazał mi hartować sutki tylko słysze rózne opinie na ten temat, ze lepiej nie bo jakies skurcze to moze wywołac i sama niewiem co robic..?
 
mi leci... nie powiem żeby jakies hurtowe ilości, ale codziennie trochę. zwłaszcza wieczorami. troszkę cos tam wycisnę i wcale się nie przejmuję, że prowokuję wcześniejszy poród :p zwłaszcza, że i tak nie mam co na niego liczyć...
 
reklama
Do góry