reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyjazd do spa z dzieckiem

Dołączył(a)
19 Październik 2010
Postów
12
Hej, mam małą córeczkę, którą jeszcze karmię piersią.. Ale chciałabym wyjechać z nią na krótki pobyt do SPa ( mój M. jest ostatnio zapracowany, a ja chciałabym trochę odpocząć) . Czy myślicie, że to dobry pomysł? Może znacie jakieś miejsca, gdzie warto pojechać (gdzie np. zapewniają opiekę na godzinę czy dwie na czas zabiegów)? albo jakieś zabiegi, które można robić mają małe dziecko?
 
reklama
Z tego co się orientuję to w Jastrzębiej Górze w Primavera Spa mają opcję opieki nad dzieckiem podczas kiedy kobieta jest na zabiegach. Podoba mi się pomysł takie wyjazdu bo kobieta powinna sobie odpocząć. Macierzyństwo kosztuje wiele wyrzeczeń ale to nie znaczy, że mamy przestac o siebie dbać, prawda? :)
 
Z tego co się orientuję to w Jastrzębiej Górze w Primavera Spa mają opcję opieki nad dzieckiem podczas kiedy kobieta jest na zabiegach. Podoba mi się pomysł takie wyjazdu bo kobieta powinna sobie odpocząć. Macierzyństwo kosztuje wiele wyrzeczeń ale to nie znaczy, że mamy przestac o siebie dbać, prawda? :)

ma . Znajoma była i mówiła mi że bardzo zadowolona jest.
Podoba mi sie twoje stwierdzenie i podpisze siepod nim że macierzyństwo kosztuje wiele wyrzeczeń ale jest piekne i My kobiety /matki powinnyśmy czuć sie w swoim ciele równie piekne bo szcześliwe mamy to szcześliwe dzieci :)
 
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł,odpoczniecie razem z córką. A jeśłi można wiedzieć to w jakim jest wieku? Bo gorzej będzie z malutkim dzieckiem,jeśli to kilku letnia dziewczynka,to jak najbardziej warto:)
 
No tak moim zdaniem to jest bardzo fajny pomysł na integracje z dzieckiem. wtedy można i odpocząć i pogłębić relację rodzinne :) W ogóle ostatnio znalazłam też spa dla zrobione specjalnie dla dzieci w tym Głęboczku. Ciekawa jestem czy małe szkraby są zadowolone z tak spędzonego czasu?
 
pewnie, że to dobry pomysł, tylko musisz wybrac takie spa , które jest przyjazne dzieciakom i gdzie Ty będziesz mogła odpocząć , ja słyszałam, że przyjazne dzieciom jest Primavera spa w Jastrzębiej Górze, mają tam bawialnię i bardzo szeroki zestaw zabiegów, dzięki czemu będziesz mogła wybrać coś ciekawego dla siebie i mało obciążającego
 
Dziecko to zaden problem. Właściwie to teraz do hoteli mozesz zabrać nawet psa czy kota.
Wracając do wątku - ja polecam Tobie Velaves we Władysławowie, a zwlaszcza ich pakiet leczniczy. W siedem dni masz szerokie spektrum masaży, zabiegow i zajęć, ze kazda matka wychodzi jak nowo narodzona :)
 
Hej, kiedyś też szukałam salon spa do którego mogłabym pójść z moją małą. No i chciałam żeby salon był dobry, a nie tylko zapewniał opiekę. Byliśmy przejazdem u znajomych w Wawie i poszłyśmy do spa cece, od poniedziałku chyba do środy mają bezpłatną opiekę dla maluchów i powiem Ci, że na bardzo dobrym poziomie. Panie były uprzejme i wiem, że przez cały czas mojego masażu (1h!) dobrze zajmowały się małą. A ja się wyluzowałam na zabiegu czekoladowym :) bardzo przyjemnie to wspominam i wiem, że jeszcze kiedyś tam wpadniemy
 
Ja w tym roku z dziećmi byłam w spa Geovita w Krynicy Zdrój , chcemy się tam wybrać jeszcze na początku Nowego Roku, ponieważ było po prostu świetnie. Dla dzieciaków jest fajnie wyposażony pokój zabaw, jest gdzie wybrać się na spacer, rower, teraz w zimę na narty - stoki są b. blisko :)
Co do zabiegów to też jestem zadowolona - wszystko bardzo profesjonalnie przy BARDZO miłej atmosferze :)
 
reklama
Ja mogę polecić wyjazd do Spa nad morze do Primavery, jeśli chcesz jechać rodzinnie to tym bardziej, rodzice mogą się zrelaksować a na dzieciaki czeka sporo atrakcji, mają tam drewniany plac zabaw, pokój z piłeczkami, salon gier, program animacyjny etc. Wydaje mi się, że taki wyjazd z maluszkiem dobrze by Ci zrobił, przy okazji jakiś masaż czy relaksujący zabieg :)
 
Do góry