reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyjazd do spa z dzieckiem

reklama
W SPA w Hotelu Lubicz w Ustce mają różne bajery - specjalne zabiegi dla kobiet w ciąży, zabiegi dla dzieciaczków to i na pewno dla mam coś się znajdzie :) Ja tam byłam ale z siostrą i mogę śmiało polecić, pełna profeska, bardzo miła obsługa, multum zabiegów w przyjemnej atmosferze :) A z samego hotelu jest bardzo blisko na plażę :)
 
Od siebie polecam pałac Hanza
Link do: Co to znaczy Wellness? Informacje o SPA & Wellness - Hanza Pałac Hotel SPA
dobry standard
smaczne jedzenie
atrakcje dla dieci ( park liniowy, basen jak również w pobliżu jest stadnina koni)

Na miejscu rowniez mozna wykupic sobie wiele dobrych zabiegów na ciało jak i na twarz. Byliśmy tam kilka dni w tym roku i bardzo dobrze mi sie tam spedząło czas. Na pewno wrócę ponownie.
 
Ostatnia edycja:
Bardzo proszę polecenie jakiegoś klimatycznego hotelu (apartamentu) na kilkudniowy wyjazd z mężem, gdzieś w okolicach października/listopada. Zależy nam na ładnej okolicy, (możliwości spacerów), dobrym jedzeniu, możliwości zwiedzenia/zobaczenia czegoś. Fajnie jakby hotel posiadał strefę SPA i możliwość zabiegów, basen. Szukam po prostu sprawdzonego miejsca na odpoczynek, odcięcie się od codzienności i miłego spędzenia czasu
Zastanawiam się nad wyjazdem do https://www.sanatoriaslowacki.pl/terma-slowacki/pl/zabiegi-spa Czy ktoś moze tam był?

Interesuje mnie najchętniej południe Polski, mogą być tereny górskie, ale chętnie przyjmę też inne polecajki, niekoniecznie z tych okolic.
 
Ostatnia edycja:
Do góry