reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wypadające włosy po porodzie.

Jak kupiłam sobie serum na wypadające włosy, revitax i jestem zachwycona bo widzę jak ładnie odrastają włoski. Oprócz tego zmieniłam trochę nawyki- kupiłam dosyć drogą szczotkę do włosów zapobiegającą wypadaniu włosów, nie susze już ich suszarką.
 
reklama
To pewnie wina zmian hormonalnych, o której czytałam.
Trochę mnie to martwi, bo teraz mam problemy z wypadającymi włosami, a w ciąży nie jestem, strach pomyśleć, co będzie, jak zajdę - chyba całkowicie wyłysieję :(
Poradzić mogę stosowanie olejku rycynowego i ajurwedyjskiego, ten drugi mam w formie sprayu i zostawia fajne uczucie chłodzenia, znak, że działa. I faktycznie kilka dni po regularnym psikaniu pojawia się na głowie meszek.
 
Mi na wypadające włosy pomógł olejek arganowy, który wcierałam we włosy, do tego odzywka i maska do włosoó Biovax, te kosmetyki wzmacniają i odżywiają włosy
 
A co myślicie o Biotebalu? Wcześniej znałam ich tabletki, teraz zauważyłam w aptece szampon i odżywkę. Wprawdzie rodziłam kilka lat temu, ale włosy co jakiś czas potrafią mi wychodzić garściami. Podzielicie się swoją opinią? :)
 
Mi na wypadające włosy pomógł olejek arganowy, który wcierałam we włosy, do tego odzywka i maska do włosoó Biovax, te kosmetyki wzmacniają i odżywiają włosy

Potwierdzam, u mnie też była poprawa. Dodatkowo stosowałam jeszcze żel biovaxmed do wcierania w skórę głowy. Wyrosło mi mnóstwo małych włosków, dzięki czemu moja "czuprynka" o wiele lepiej wyglądała.
 
Też miałam z tym problem i pomogło użycie paru preparatów na porost włosów. Cóż jednakże znam przypadek znajomej, która mimo używania preparatów nie zauważyła żadnych zmian - dalej jej wypadały włosy. Skorzystała z zabiegu stymulacji wzrostu włosów i dopiero wszystko wróciło do normy, polecam co nieco poczytać w temacie zabiegu stymulacyjnego, może się komuś przydać. Tutaj znalazłam co nieco informacji w temacie tego zabiegu: Link do: Stymulacja wzrostu włosów Katowice - Slimgroup
 
Niestety, ale właśnie po porodzie wiele kobiet ma problem z osłabionymi włosami. Ja próbowałam najpierw łykać jakieś tabletki i witaminy, ale efekty szału nie robiły. Zaczęłam w końcu stosować specjalny szampon zgodnie z wskazówkami z tej strony Link do: Zdrowe włosy dzięki szamponom regenerującym - Zdrowie - rp.pl. Stosuje to już prawie miesiąc i w końcu co raz mniej boję się czesać włosy bo wypada ich już mniej ;)
 
Witam tez mam ten problem nie dosc ze w ciazy wypadaly to,po porodzie rowniez , a karmiac piersia nic brac nie mozna tragedia

Napisane na PSP3505DUO w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Natala95 - poczekaj aż skończysz karmić piersią, sama tak miałam po ciąży i potem brałam oeparol piękne włosy z wiesiołkie,m, teraz też co jakiś czas do niego wracam jak widze że włosy bardziej wypadają, szczególnie w zimie mi się tak robi, warto brać przynajmniej przez kilka tygodni
Zanim ja skoncze karmic to wylysieje [emoji22]
 
Do góry