reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wypłata PZU po porodzie

reklama
Aniula z tego co mi wiadomo a też jestem ubezpieczona w Allianzie to oni płacą za pobyt w szpitalu stawkę około 70 zł ale dopiero od 5 dni a nwet czasami od 10 dni. :mad:
 
A widzisz Winia to ja muszę się dobrze zorientować bo jak sie przepisywaliśmy z mężem to nam mówiono, że nie ważne ile dni się leży, nawet za jeden płacą :( :( :(
 
Szkoda, że nie przeszedł pomysł z becikowym, bo dawali niezłą kaskę. W Warszawie to ponoć 1000zł, a w Krakowie 3000?
 
Aniulka nieżle to wykąbinowałaś!!! Szkoda że ja taka ciemna jestem :p.Teraz dostaniesz kase z dwóch żródeł. A PZU ponoć tez płaci dopiero za pobyt powyżej trzech dni.Musze sie mojego lekarza popytac troszke.On tez bedzie wiedział bo mi juz jeden wypis dawał.
 
Dziewczyny mam takie pytanie ZUS po porodzie wypłaca taka jednorazową kwotę za narodziny dziecka gdzie to sie załatwia i jak?
 
reklama
iZIS WYPŁACA, ALE PRZEPISY POZMIENIALI I WYPŁACJA tylko jeśli nie przekroczysz 530 zł na osobę w rodzinie, i musisz wykazać dochody a ubiegłły rok. Tak się dowiedziałam. :p :p :-[ wycwanili się znowu, cholera jasna, z nas zdzierają a sami nic nie dają :mad: :mad: :mad:
 
Do góry