reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypoczynek,czyli fajne miesca na wypady,urlopy itp

Beabea fakt, ze za duza miescina nie byla. Jeszcze my trafilismy na bardzo dlugi korek na prom. Jednak jak juz sie dostaniesz na wyspe, to wedlug mnie dla dzieci jest super.
Ohh ale mi sie juz marzy polezec na cieplym piasku:-D
 
reklama
chcialabym tylko zauwazyc, ze raczej sobie tak porpostu nie polezysz... hihihi bedzie trzeba pilnowac, zeby nie brala piasku do buzi, albo zeby sie nie wywalila albo, albo, albo.... Bezstresowe wakacje adéu!!!
 
dziewczyny a byla ktoras na Korsyce?
Ja bardzo bardzo chcialabym tam kiedys pojechac,to takie moje marzenie:-p
Prawde mowisz Poziomeczko-calkiem inaczej beda te urlopy juz wygladaly,tylko ze czlowiek to taki przewrotny jest -jak nie bylo dzieci to marzyly mu sie takie rodzinne wczasy a teraz chetnie by sobie czlowiek wypoczal jak za dawnych czasow,bez przejmowania sie czy oby maluszek sie nie przegrzeje itp,itd....
 
oj taaak, czlowiek to taka istosta, co nigdy zadowolona nie bedzie!:-)

moj maz byl na Korsyce, ale mowi, ze nie bylo tak ladnie jak na Sardynii. Duzo Francuzow, duzo ludzi w ogole. Plaze ladne ale nie takie jak na Sardynii.
Sardynia to karaiby Europy i potwierdzam! pisalam juz tu chyba kiedys, ze plaze sa piekniejsze niz na Kubie!! a bylam na obu wyspach!
Polecam goraco wschodnie wybrzeze!
jak znajde kilka fotek to wkleje, z naszej wyprawy na Sardynie, to juz bylo kilka lat temu
 
Beabea, Sardynia jest ogolnie droga. My bylismy na Campingu, wtedy we dwojke, spalismy w samochodzie (mamy duzy terenowy i zrobilismy sobie w tylnej czesci lozeczko). Ale Campingow jest duzo a na nich bungalow lub takie namioty do wynajecia, jak Kathinka pisala, a te nie sa takie drogie.
 
reklama
Witajcie
Happy bardzo mnie zainteresowalo to Gardasee:-) -pieknie tam!!!troche pokukalam i na you tube poogladalam,ale ceny apartamentow troche powalaja z nog.Widzialam tez takie jakby przyczepy czy cos ale nie wiem czy to sie sprawdzi z 2-ka dzieci.Masz moze jakies namiary na kwatery prywatne?Gdzie wy mieszkacie jak jezdzicie?
Rozgladam sie za czyms na nasza kieszen,najlepiej nie za daleko zeby autem dojechac.
Fajne stronki podalyscie.Napewno poszperam o co kaman:tak:
 
Do góry