reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypożyczalnia samochodów?

mammita

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2011
Postów
17
Witam, tak jak w temacie - poszukuję jakiejś sprawdzonej wypożyczalni samochodów w Bydgoszczy. Wynikła u mnie taka sytuacja, że będę musiała z takich usług skorzystać i chciałam prosić o opinie - w tym sektorze usług łatwo się naciąć na różne dziwne punkty w umowie, dlatego zależy mi na czymś naprawdę (znów się powtórzę) -sprawdzonym i rekomendowanym. Jakieś sugestie? :) Ah, no i ceny, żeby nie były jakieś kosmiczne, jak to czasami bywa.
 
reklama
Witaj, jak widzę nikt tutaj nie odpowiedział Ci na pytanie, a więc może ja spróbuje. Ja kiedyś korzystałem z usług Avis w Bydgoszczy i całkiem nieźle wywiązali się z umowy. Dlatego mogę Ci serdecznie polecić :)
 
przy prawie każdym salonie samochodowym funkcjonuje wypożyczalnia samochodów jako auta zastępcza i można wypożyczyć, nie są to auta ekskuzywne ale... są ;) a takie typowe carnajm, avis, rentquick[FONT=arial, sans-serif] [/FONT]
 
Nie znam żadnej wypożyczalni z Bydgoszczy, ale zdarzyło mi się korzystać z usług wypożyczalni samochodów w Katowicach Wynajem samochodów Katowice - wypożyczalnia Carmines jak wylądowałam w Pyrzowicach i musiałam jakoś się dostać do Krakowa. Carminesrent na szczęście mają też swój punkt w Krakowie, więc mogłam oddać auto w moim mieście. Bardzo przydatna usługa.
 
Do góry