reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka 2011 - co warto mieć, co odpuścić, co zabrać do szpitala

W ulotce, którą mam teraz, też pisze, że trzeba zmywać - ale to chyba tak dla ostrożności, bo bepanthenu nigdy się nie zmywało przed karmieniem, właśnie dlatego zalecali go już w szpitalu dawno temu, kiedy nie miało się dzieci przy sobie, tylko wszystkie naraz przynosili co trzy godziny na karmienie, a łazienka była jedna na cały oddział...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co do bepanthenu, to rzeczywiście w ulotce jest napisane, że trzeba zmywać, ale jak była u nas babeczka z poradni laktacyjnej, to mówiła, że nie jest to konieczne i taka informacja pojawiła się w ulotce dopiero niedawno.
A ja ze swojej strony mogę polecić lanolinę Lansinoh, choć to już trochę większy wydatek niż bepanthen.
Lansinoh | MamaBebe.pl
 
Ja to do tych wszystkich rzeczy jakie mam wziasc do szpitala to dolaczam jeszcze płyte z muzyka która bedzie mi towarzyszyc przy porodzie no i ewentualnie jakas ksiazke, choc nie wiem jaka....Moze propozycje jakies??
A tak to wszystko co potrzebuje juz mam....
 
Ja dzis wlasnie kupiłam ciepła czapeczke z szaliczkiem ale wyczytałam gdzies ze .. Noworodkowi nie jest potrzebny szalik, ponieważ ma krótką szyję i w całości zakryje ją zapięty kombinezon z kapturem i czapka.
 
Ja dzis wlasnie kupiłam ciepła czapeczke z szaliczkiem ale wyczytałam gdzies ze .. Noworodkowi nie jest potrzebny szalik, ponieważ ma krótką szyję i w całości zakryje ją zapięty kombinezon z kapturem i czapka.
ja też kupiłam szaliczek, biorę go do szpitala, najwyżej się okaże że jest zbędny, ale na potem się przyda ;-)
 
reklama
Martusia - dzieki za tego linka:) Ale powiedz mi czy te wkładki są tylko na otoczki czy tez na sutki? bo z aventu osłaniają tez sutki...
BAJKA Salon dziecięcy ul. Teligi 24 KRAKÓW

I teraz sie zastanawiam czy przez te nakładki silikonowe dziecko bez problemu bedzie ssało?
ja mam avent r. normal, powinnam miec mini, i bez problemu ssal:) wazne jest by nakladka dobrze sie przykleila bo jak dostanie sie mleczko pod to bedzie odpadac..

to ja się jeszcze zapytam, nie wiem czy nie głupio.. mam dużo czapek, ale ani jednego szaliczka.. jak myslicie na wyjście ze szpitala będzie potrzebny?
moj w kombinezonie plywal i szaliczkiem to nie wiem co bym owinela:) nawet kombinezon lekko rozpielam przy szyi bo zamki byly prawie na ustach.

zalozylam mu na wyjscie kaftanik, pajac, bluza kombinezon- i ta bluza to bylo przegiecie bo byl sztywny.. nie moglismy go normalnie wpiac do fotelika, do tego plakala pewnie za goraco mu bylo.'
teraz jak byla polozna mowila zeby werandowac- w ubraniu domowym czyli body+ spiochy, 2 czapki i owinac grubym kocem lub posciela az pod nos! zatem to wyjscie od drzwi do auta w szpitalu to bylo lekkie przegiecie z mojej strony.. ale coz juz teraz wiem..
 
Do góry