reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla dzidzi do szpitala i domu

Karina/Sara dzięki za podpowiedz, to jest moja pierwsza ciąża i tak za bardzo to nie wiem co jest potrzebne a co nie

dobrze że jesteście wy bardziej doświadczone koleżanki, króre zawsze wrazie czego doradzą:tak:

 
reklama
zacznij czytać ze zrozumieniem, a nie czepiasz sie wszystkiego:wściekła/y:!Każdy ma prawo pisać co tylko chce!Nie napisałam ze opiła sie krwią tylko ze sie napiła i jej zaszkodziła, nie napisałam ile wypiła (to nie była luźna krew tylko skrzepy krwi które ja męczyły na żołądku i które trudno widocznie było jej zwrócić!!!)Nikomu nie życzę takiej sytuacji, coś okropnego.

czytam ze zrozumieniem.....a Ty nie unoś się tak bo teraz Tobie to zaszkodzi...:-)
Nie czepiam się tylko komentuje...rozumiem ,że sytuacja jaką miałaś była bardzo przykra...ale to nie oznacza że masz strzelać fochy...dalej komentować nie będę bo jeszcze dziewczyno zawału dostaniesz...:szok:
 
czytam ze zrozumieniem.....a Ty nie unoś się tak bo teraz Tobie to zaszkodzi...:-)
Nie czepiam się tylko komentuje...rozumiem ,że sytuacja jaką miałaś była bardzo przykra...ale to nie oznacza że masz strzelać fochy...dalej komentować nie będę bo jeszcze dziewczyno zawału dostaniesz...:szok:
Yoka jesteś jakoś dziwnie "anty" nastawiona na problemy innych. To nie jest forum po to, żeby komuś dogadywać, więc jak chcesz to robić - to znajdź sobie inne. Proponuję najpierw "ugryźć się w język", zanim napiszesz coś niemiłego innej osobie.
 
Yoka jesteś jakoś dziwnie "anty" nastawiona na problemy innych. To nie jest forum po to, żeby komuś dogadywać, więc jak chcesz to robić - to znajdź sobie inne. Proponuję najpierw "ugryźć się w język", zanim napiszesz coś niemiłego innej osobie.

Absolutnie nie masz racji...bardzo dobrze dogaduję się na tym forum...nie uważam żebym kogoś uraziła...a napewno nie miałam takiego zamiaru...zresztą tak jak wspomniałam już o tym dużo wcześniej, nie mam zamiaru dyskutować z Tobą na żaden temat....myślę również że osoba której dotyczy ta sytuacja sama się wypowie jeśli będzie chciała a Ty nie musisz bawić się w adwokata...:-)
 
Ostatnia edycja:
Ojj Yoka ale Ty ostatnio coś naprawdę czepiasz się tych dziewczyn...Skoro Karina pisze,że mała napiła sie krwi i jej to zaszkodziło to tak było i nie ma czego tu podważać!Po co ta niepotrzebna dyskusja?Chyba hormony za bardzo szaleją...
 
Niczego nie podważam...poprostu jest do dla mnie sytuacja niespotykana dlatego byłam ciekawa...Jedne pytają o to jakie majtki kupić po porodzie co dla mnie np. jest oczywiste...a mnie zaciekawiła właśnie ta sprawa...w moim poście nie ma nic co można by uznać za czepialstwo:no: Jeśli Karina nie chciała o tym opowiadać( co oczywiście zrozumiałabym) mogła poprostu to napisać....natomiast w odpowiedzi to ja poczułam się zaatakowana a między słowami wrzucone były emotki,które wyraźnie oznaczają gniew i krzyk...i to chyba o czymś świadczy...
ANIA nie przypominam sobie żebym kogokolwiek się tu kiedykolwiek czepiała??? Pomijając oczywiście moja dyskusję z ewelw przy której również nie mam sobie nic do zarzucenia:no: i jesli nie zrozumiałaś dobrze moich intencji to cytując słowa koleżanki ewelw
"...Proponuję najpierw "ugryźć się w język", zanim napiszesz coś niemiłego innej osobie..."
 
reklama
Yoka ja wcale nie chciałam być nie miła.Tak jak napisałaś jedne pytają tutaj o majtki po ciąży inne o różne inne rzeczy i dobrze.Po to jest to forum.Każda ma prawo mieć inne zdanie,ale nie jest to przecież powód żeby się denerwować i szarpać sobie nawzajem nerwy.Piszemy o normalnych sprawach więc można to robić na spokojnie:tak:
 
Do góry