reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka

tantum rosa rozrobione w butelce do podmywania, szare mydło "biały jeleń" i płyn do higieny intymnej, który używałaś w ciąży :tak: każdy szpital jest inny, ale ten, w którym ja będę rodzić nie oferuje tego, więc trzeba zabrać swoje.
 
reklama
Nanncy, jeśli chodzi o podgrzewacz to ja kupiłam taki: Lovi PODGRZEWACZ ELEKTRYCZNY +2 ŁYŻECZKI +MISECZKA (4030802062) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. plus od tego samego sprzedawcy kupiłam laktator w fajnym zestawie ZESTAW Tommee Tippee LAKTATOR + BUTELKI + WKŁADKI (4034668076) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i zapłaciłam za to niewiele więcej niż za sam ten laktator w takim samym zestawie w sklepie (a sklep z naprawdę dobrymi cenami) więc czasem warto poszperać na allegro :tak:
 
A co powiecie o tych najtanszych podgrzewaczach np. Baby Ono, Canpol? Mysle o tym czy by nie kupic uzywanego najtanszego na ta chwile. Butelki mam dr. Brown
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja jeszcze zabieram ze soba pomadke typu nivea do szpitala, bo w szkole rodzenia mowili, ze strasznie usta pierzchna.
Jeszcze biore chusteczki higieniczne na wszelki wypadek.
 
Ostatnia edycja:
Bardzo ładne przewijaki znajdziecie tutaj:

http://www.okt-kids.pl/przewijak

Jak pisałam w innym wątku korzystam z produktów tej marki i nigdy nie pojawiły się żadne zastrzeżenia z mojej strony, tym bardziej, że moje maleństwa też nigdy nie narzekały. ;)
 
Do góry