reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystający brzuszek

fikusek1988

Mama Alanka:)
Dołączył(a)
4 Czerwiec 2010
Postów
9 117
a ja mam problem z brtzuchem ktroy wcale teraz nie jest mniejszy jak w ciazy:/ nie mam pojecia jak go ukryc by optycznie ujac sobie kilka kg. probowalalm luzniejsze bluzki ale tedy juz calkiem wyhladam jak bym byla w ciazy:/ moze Pani mi cos doradzi:)
 
reklama
wystający brzuch, po ciąży to całkiem normalne. W większości wypadków nie da się z tym nic zrobić więc trzeba zaakceptować
clip_image001.png
i nauczyć się ciekawie ukrywać. Oto moje propozycje: koszulka - nie może być za krótka albo przylegająca jak druga skóra, top musi delikatnie opływać brzuch i kończyć się poniżej, najlepiej zakończony na półokrągło.
Bluzka z portfelowym przodem lub marszczeniami w okolicach brzucha, taki zabieg powoduje, że nikt już nie wie gdzie brzuch a gdzie materiał i o to chodzi.
Najlepsza sukienka dla ciebie ma obniżoną talię - oczy z brzucha, możesz nosić też sukienki portfelowe i w stylu empire
Spódnica, podobnie jak sukienka powinna mieć obniżoną talię lub jakieś ciekawe marszczenia na przodzie. Jeśli chodzi o spodnie to w twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem będą spodnie ciut wyższe w tali, ok 2 cm poniżej pępka, koniecznie proste od góry bez wcięcia na talię, najlepiej zapinane z boku, żeby nie dodawać dodatkowych centymetrów z przodu, lub po prostu trochę za duże jeansy, które będą lekko opadać na biodrach. Nie przejmuj się swoim brzuszkiem i ubieraj tak aby koncentracja uwagi kierowała się na dekolt/twarz lub nogi, pozdrawiam
Iza
 
Do góry