reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wysypka na calym ciele i na policzkach

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez Malwina18, 26 Luty 2010.

1. Malwina18

Malwina18 Szczesliwa mamcia

moja corcie meczy wysypka na calym ciele a na policzkach ma czerwone plamki.Bylam u lekarza i powiedzial ze mala ma alergie ale na co to nie wie. Ja podejrzewam ze na nan 1 active bo ja tym dokarmiam czy to mozliwe ???? czy ktos mial cos podobnego???Pomocy

2. ANEK M

ANEK M Member

Całkiem możliwe że to alergia na mleko ale może być to uczulenie na jakiś kosmetyk,może oliwkę lub płyn do kąpieli?

3. reklama
  4. Mamcia Paulinki

Mamcia Paulinki New Member

Najlepiej wybierz siędo alergologa.Moja córcia również miała alergię na białko mleka krowiego.Alergolog pokieruje Wami i dietą dziecka oraz poleci kosmetyki i środki dzięki którym wysypka zejdzie.A z tym naprawdę nie ma żartów.

5. ANEK M

ANEK M Member

MALWINA poczytaj sobie forum "Mały alergik" tam jest dużo wątków i postów na ten temat.

6. Malwina18

kapie mala od samego poczatku w oilatum a smaruje w bambino.mala na dodatek ma sucha skore i dostala ciemieniuche z ktora juz walcze tydzien.:-(

7. e-stera

e-stera Fan(ka)

Tak. to moze byc uczulenie na mleko , skoro pediatar podejrzewa alergie powinien Ci wypisac Bebilon Pepti badz Nutramigen.
    Silna ciemieniucha tez moze byc objawem alergii.
    Na sucha skore mozesz dokupi emulsje z Oilatum Soft badz Emolium emulsje do smarowania.
    Buzke przemywac przegotowana woda i smarowac tym co napsialam-odstaw Bambino-jest tlusty i zatyka skore,kosmetyki musza byc silnie nawilzajace.
    Na glowke Olejuszka ze Skarbu Matki

8. Bibiana

Bibiana Active Member

u nas tez wysypka od soboty jak narazie podaje mleko bebikoHA i daje kropelki zyrtec(oczywiscie z przepisu lekarza)a i kazala tam odstawic herbatke rumiankowa bo tez uczula,o efektach napisze za pare dni :-)mam nadzieje ze bedzie poprawa

9. Malwina18

Tak ja tez podaje zyrtec. No rzeczywiscie moze herbatka rumiankowa. Tez odstawie i czekam na odpowiedz

10. reklama
  11. Bibiana

Bibiana Active Member

melduje ze u nas wysypka sie zmniejsza :-)jest prawie niewidoczna,jak calkowicie zniknie to mam odstawic kropelki...a jak u was z wysypka ??

12. Malwina18

No niestety narazie nie ma zmian na ciele jest dalej tyle krostek co było. Jedynie policzki staly sie bardziej rozowe ale krostki pozostały. A jak długo stosujesz juz lekarswo bo my jutro bedzie tydzien.

Poleć forum