reklama
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wysypka na dekoldzie i plecach

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez passoa85, 12 Luty 2009.

1. passoa85

passoa85 passoa85

hej dziewczyny:)

jestem tu po raz pierwszy:) jestem w 22 tygodniu ciąży i od miesiąca mam wysypkę na dekoldzie i plecach wygląda jak potówka tyle że swędzi...lekarz powiedział że może od kosmetyków albo soków świeżo wyciskanych...odstawiłam ale nadal się pojawia czy może któras miała taki problem??? może to hormony a może jeszcze coś innego?napiszcie proszę buzka;-)

2. milkada

milkada Czerwcowa Mamusia '09

Mam to samo,mój lekarz powiedział że to hormony i że po ciąży samo powinno przejść :-).Najlepiej tego wogóle nie ruszać nie wyciskać!!!

3. reklama
  4. passoa85

passoa85 passoa85

dzięki za odpowiedz;) ja już analizuje co jem i w jakich ilościach a może to hormony więc nie mamy na to wpływu:)

buziaki

5. wiol-lka

wiol-lka New Member

Hejka ja również jestem w 22tyg ciąży i właśnie od niedawna również pojawiły się u mnie krosty na dekoldzie,coś w stylu potówki i trochę swędzi!!!zmieniłam kosmetyki lecz to nic nie dało,więc to napewno hormony-niemamy na to wpływu!!!!
    A co gorsza to strasznie zrobiła mi się wrażliwa skóra zwłaszcza na plecach i nogach i okolicach ud.Zauważyłam że kiedy myję się cieplejszą wodą niż zawsze to potem mam zaczerwienienia jak po poparzeniu no i to cholernie swędzi.Myslałam że przedawkowałam magnez ktory musze zażywać lecz odstawiłam a nadal swędziało.Więc troche mnie to dziwi że robi mi sie to właśnie wtedy gdy myje sie cieplejszą woda.Czy któraś z was miała tak jak ja?!?!?!

Ostatnia edycja: 15 Luty 2009
  6. boomka

boomka New Member

lekarz mógł mieć rację sugerując, że to od kosmetyków. ja tak właśnie miałam. nabawiłam się alergii na zwykłe kosmetyki, moja skóra stała się bardziej wrażliwa niż zwykle.teraz używam mleczka dardia z apteki, jest przebadane i hypoalergiczne więc stosowanie jest bezpieczne i efektowne. skóra jest gładka i nawilżona. zauważyłam, że zapobiega rozstępom...coś w tym jest

7. asienka_r

asienka_r mama Ani i Gabrysi

Ja ostatnio też mam jakąś wysypkę, bardziej w okolicach dekoltu. Denerwuje mnie to, bo wiosna idzie i dekolcik będzie widać:).

Poleć forum