reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

Agnieszka77

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Marzec 2005
Postów
2 143
Miasto
okolice Łodzi
Witam wszystkie mamy trzylatków ! ( i nie tylko ! :) )

Mam trzyletnią córeczkę, ma 95 cm i wzrostu i waży 15,5 kg.Uważam ,ze jest malutka , ponieważ,gdy chodziła do żłobka ,to 80 % dzieci było od niej wyższych ( dzieci miały wzrost od 100 cm wzwyż).Waga jest w porządku,za to nogę ma dużą około 27.Mam nadzieję ,że jeszcze urośnie ( nie stopa ;) ),chociaż w tym wieku dzieci już tak szybko nie rosną :( Teraz od września pójdzie do przedszkola i zobaczymy, czy będzie mocno odstawać od grupy ( różnica pół głowy :) )
Proponuję aby wszystkie mamy podawały wzrost i wagę swoich dzieciaczków, abyśmy mogły sobie porównywać i konsultować się wzajemnie.Pozdrawiam serdecznie
Julia
 
reklama
Oczywiscie ze mozna sie pochwalic "wynikami" naszych dzieci, ale przeciez wszystko zalezy od genow.

Moja Milka ma 2 lata 8 m-cy, jest szuplutka. Wazy 12 kg i 91 cm dlugosci.
 
Hej wsztstkim mamom mam 20 miesięczną córeczkę i ma104 cm wzrostu i waży 13 kilo.Jest jak na ten wiek trochę wysoka ale to chyba po mężu który ma 196 cm wzrostu.narazie i pozdrawiam.
 
Oj dziewczyny ! dosyć duże te wasze dzieciaczki :)
A ja jeszcze jak przyjdzie skok wzrostowy, to pójda w górę niewiadomo kiedy.A z wagą , no cóż.Jest różnie.Teraz jest tyle niejadków.... Dlatego mamy zapisują swoje dzieci do żłobka, albo przedszkola, bo tam prędzej będą jadły w grupie,niz same w domu.A po drugie niska waga , to tez taka uroda dziecka.A jak ze stópkami ? Pozdrawiam serdecznie
Julia
 
reklama
u mojego smyka po urodzeniu nic nie było widac tylko stopy (wazył 2500). rozmiar po tatusiu (tatuś:47-48) ale teraz proporcje się wyrównują nosi 23, a ma 15 miesięcy

a z jedzeniem walczę by ograniczać. wiem że mam powody by się cieszyc że je eszystko, ale ile można !!!

on zje 180 kaszki (gęstej), my siadamy do sniadania 0,5 godziny później a on zjada jajko i kromkę chleba, czasmi ide jeść do kuchni, zeby nie widział :)
 
Do góry