reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

reklama
A moja Julka właśnie ma dużą stopę.Teraz na jesień kupiłam jej buty i musiałam wybrać rozmiar 27, bo 26 były za małe.A nie jest duża ( 95 cm).Mam nadzieję,że nie będzie miała dużej stópki ;) ( przecież to dziewczynka).Kiedyś się nawet pytałam lekarza , to powiedział mi,że najpierw rośnie stópka, a potem reszta ciała.Zobaczymy. Co do jedzenia też nie mam problemu. Od początku.Julka je dużo.Nawet po kryjomu, żeby nikt nie widział, kiedyś to był chodzący pulpet, teraz przez że sie wyciągnęła już tak nie wygląda.A urodziła się z wagą 2580, a na pół roku ważyła już 9 kg. Pozdrawiam wszystkich :)
Julia
 
Wczoraj udało nam się wkońcu dotrzeć na bilans 2 latka. Martynka mierzy 88 cm wzrostu, waży ponad 13 kg, buciki nosi w rozmiarze 23.


pozdrawiamy
 
A u mojego półtoraroczniaka waga trochę ponad 11kg, a wzrost 83cm. Buciki ostatnio kupiłam mu na rozmiar 24.

pozdrawiam
nikita
 
Meg !! Twój Januszek to jest dopiero ''kawał chłopa '' ;) Ale u mojej córki w żłobku też był chłopczyk , który ważył 23 kg i miał 101 cm wzrostu,ale miał 3 latka , nie 2.Pozdrawiam serecznie :)
 
reklama
O kurcze mi się wydawało,że Zuzinek jest duża(wysoka),ale w porównaniu z Waszymi dzieciaczkami wydaje się kruszynką. Wczoraj byłam u lekarza, więć mam świeże dane. Zuzi waży 11,200 i mierzy 85 cm.Rozmiar buta 22. Do nie dawna miała ogromny apetyt, ale od pewnego czasu ma spadek.

Pozdrawiam
 
Do góry