reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

Kacper ma juz skończone 19 msc. wczoraj bylismy na szczepieniu wazy 11,200 niewiel przytył prze kilka miesięcy ale przez cały dzień jest na nogach non stop biega i chyba dlatego waga mu tak pomału idzie w góre miesiac temu go mierzyłam to miał 81 cm ale ubranka musi miec na 86 wydaje mi się ze to chyba akurat jak na jego wiek
 
reklama
Czy któraś z mam 2,3 lub 4-lata mogłaby wypełnić ankietę do mojej pracy mgr o rozwoju swojego dziecka ???
Ankietę przesłałabym na pocztę i po wypełnieniu odesłałybyście mi w ten sam sposób.

Jeśli ktoś byłby tak miły to proszę o adres email na priva.
 
Oskar, za dwa dni 19 msc, czyli 1,7
waga 11,700kg  wzrost 80cm.
spadł o 100g, troche sie zaniepokoiłam, ale  to istny szatan, odpoczywa tylko jak śpi.
czy u Was też sie zdarzył spadek wagi w tym wieku?
ząbków 12, butki 21

Mamo Olafa, jak sobie przypomnę naszych synków na początku:)
teraz Olaf to juz mały męzczyzna.
pozdrawiamy
 
moja Wiktoria ma 6 latek ma 122cm i wazy 22 kg; synek Mateuszek ma 2 latka mierzy 89 cm i wazy 12.5 kg,natomiast Bartus ma prawie 8 m-cy i mierzy 74 cm i wazy 13.250.
pozdrawiam wszystkich
 
meldujemy!
Oskar 20msc i 7 dni.
waga: 12,100kg
wzrost: 82cm
ząbki: nadal 12 ale chyba cos sie szykuje:)
nóżka: 13cm czyli 22
no i niepotrzebnie się martwiłam, wszystko nadgania:)
pozdrawiamy
 
Olek ma 14 miesięcy i waży 9000 kg i ma 84 cm długości. Przy urodzeniu miał 2700 i 50 cm .
JEst długi i chudy
 
reklama
Do góry