reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WZROST I WAGA STYCZNIOWYCH BOBASOW;-))

reklama
Joasiu,
Przyłącz do nas so Styczniowych mamuś! Poopowiadaj o sobie i wsoich dzieciaczkach:tak: Slicznego masz synka i jeden z wiekszych styczniowych dzieciaczków!! A maleństwo w brzuszku już pokazało czy jest chłopcem czy dziewczynką?
 
dziewczyny, dolaczcie do nas na watek "styczniowe mamusie", bo tu wasze posty pozostana bez wielkiego odzewu. na ploty to my sie spotykamy na mamuskach, a tu sa tylko fakty ;-)
 
Michalina w miesiąc urosła 1 cm i przybrała 0,6 kilo:szok:

sporo jak na nia..brzych ma jak balonik i nawet jedną fałdke na nogach delkikatnie widzac..pierwsze fałdki Michaliny hhehhee

88cm
12,600 kilo
 
Krzysiu urodził się 26 stycznia choć termin miałam na 19 lutego więc w 36tc miał 55cm i prawie 3 kilo wydaje mi się że to i tak dużo jak na wcześniaka ale na moim mleku tak szybko przybierał (karmiłam go do sierpnia2007) ze teraz nikt nie chce wierzyć ze ma 2 latka.Lekarka też była zdziwiona bo myślała że to 3 latek...może to też geny bo my z mężem jesteśmy wysocy a mój tata ma 2 metry wzrostu!Musze dodać jego aktualne zdjęcie bo tamte jest z lata pozdrawiam
 
Witam:)
Martynka przy urodzeniu: 27 stycznia 2006, 49cm i 2730g
Martynka teraz: 20 luty 2008, 90cm i 14900g
22391018354.jpg
 
reklama
Do góry