reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawka dla 3 latka

reklama
nie wiem nie znam tej zabawki.
Chyba wezmę udział w konkursie duplo, moze uda nam się coś wygrać wprawdzie jeszcze nigdy niczego nie wygralam ale zawsze musi być ten pierwszy raz ;). Coreczka męczy mnie strasznie o serie duplo z kubusiem puchatkiem a co Wy sądzicie o tych klockach macie jakies doświadczenie z nimi bądź z innymi klockami wartymi uwagi?
 
nie wiem nie znam tej zabawki.
Chyba wezmę udział w konkursie duplo, moze uda nam się coś wygrać wprawdzie jeszcze nigdy niczego nie wygralam ale zawsze musi być ten pierwszy raz ;). Coreczka męczy mnie strasznie o serie duplo z kubusiem puchatkiem a co Wy sądzicie o tych klockach macie jakies doświadczenie z nimi bądź z innymi klockami wartymi uwagi?

Ja mam kilka kompletów duplo i sa rewelacyjne a przede wszystkim niezniszczalne :)
Ja jeden kupiłam a resztę dostał na rózne okazje , córa mimo że mała też się bawi , ale raczej w wywalanie ich z pudełka .

Do nauki cyferek czy kolorów mogę polecić książeczki
Liczby. Magnesy ruchome - Opracowanie zbiorowe - 15,49 zł - empik.com
są różne tematy my mamy kolory i liczby . Może dla trzy latka to już łatwizna ale mój synek nauczył się liczyć z tej książeczki właśnie .

z zabawek u nas hitem są róznego rodzaju tory i posiągi np takie
IKEA LILLABO Kolejka drewniana, tory - 20 elemen (1614506082) - Aukcje internetowe Allegro
lub seria z FP z Tomkiem ale to już zalezy jaką dziecko lubi bajkę .

Z rzeczy na lato hulajnoga trzy kołowa , w domu nawet do WC na niej jedzie
 
Hej, mam pytanie, postanowiłam, że nie będę zakładać oddzielnego tematu, tylko spytam tutaj.
Mój synek w lipcu będzie kończył 2 latka, chciałam mu kupić teraz na dzień dziecka jakiś bardziej ,dorosły rowerek' ;-) I stąd moje pytanie kierowane do mam trzylatków. Jaki rowerek kupić, żeby był dobry jeszcze na przyszły rok? Trzykołowy się sprawdzi? Z góry dziękuję za odpowiedź :happy:
 
My się troszkę pospieszyliśmy i kupiliśmy synkowi na drugie urodziny taki rowerek na dwóch kołach. Myślałam, że jak się przykręci dodatkowe, to niczym nie będzie się różnił od trójkołowca, a wystarczy na dłużej. Nic bardziej mylnego, niestety :-(

Mały dopiero tej wiosny na dobre zaczął korzystać z rowerka...
trudno się mówi, więc w międzyczasie dostał jeszcze taki rowerek na trzech kółkach... niby o.k. ale tym razem babcie trochę zaoszczędziła i kupiła taki z supermarketu (machtoys, czy coś koło tego)
bubel straszny. największym problemem były plastikowe kółka, które ślizgały się i na panelach w mieszkaniu i na betonie, czy asfalcie - po prostu mały nie mógł jeździć na tym ustrojstwie, bo on pedałował, a kółka tylko się ślizgały i nic...

summa summarummmm: myślę, że rowerek-trójkołowiec to świetny pomysł, o ile ma rozsądne koła, a nie takie ze śliskiego plastiku.:-)
 
a widzieliscie ten konkurs w lego duplo, bardzo fajna sprawa do wygrania zestawy klocków, a musicie z dzieciakiem wymyślić nazwę dla budowli z obrazka, potem pozostaje czekanie!!!
Polecam i pozdrawiam wszystkie wasze dzieciaki:)
a oto i link Home:szok::rofl2::no::wściekła/y::zawstydzona/y::-:)szok::-D:tak:;-)
 
reklama
Witam mam pytanie czy któraś z mam zakupiła może dzieciakom matę wodną do nauki rysowania?Jak sie sprawdza ta zabawka bo widziałam kilka opcji a wydaje się świetna dla malucha do nauki rysowania.Proszę o opinie na temat mat.
 
Do góry