reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabawka dla 3 latka

Super ten konkurs Duplo:tak:, już się zarejestrowałam, extra :tak::-D. Dzięki za link.

Proszę, bardzo! Mam nadzieje że uda się Wam i nam wygrać zestaw klocków.:-):tak::-D
A co do wątku rowerku to moim zdaniem też jest za wcześnie, w zasadzie to jak myślicie, kiedy jest odpowiedni wiek, aby kupić ten pierwszy rowerek i żeby nie stał on w koncie, tylko naprawdę był używany!!!:confused::confused::confused:
 
reklama
Rewelacyjne klocki rewelacyjny konkurs wogóle super sprawa ;)Polecam wszystkim którzy jeszcze nie wzili udziału w konkursie ja osobiście jestem już po wszystkich znajomych skierowałam na stronkę duploswiat ;)
 
Kupiliśmy dla bratanicy takie drewniane śniadanko które dziecko może przygotować dla swoich lalek. Prezent okazał się super trafiony a przy tym bardzo oryginalny. (Na drugi dzień rano Zuzia chcąc zrobić rodzicom niespodziankę przyniosła im to sniadanko do łóżka :):):))
innym ciekawym prezentem w naszym przypadku okazała się gra delfin. Ostatnio na rynku można znaleźć bardzo dużo ciekawych zabawek najtrudniej niestety wybrać tą jedyną :( edukującą, bezpieczną i dającą dziecku wiele zabawy.
Balansuj__cy_del_4da7e34937845_150x150.jpg
 
Ostatnia edycja:
tej zabawki to ja jeszcze nie poznałam ale wydaje mi się ze dla maluchów to zabawką która pozwala rozwijać zdolnośći manualne i rozwija wyobrażnię są klocki. Ja akurat wybrałam duplo bo moim zdaniem są najlepsze jakościowo no i najbardziej kolorowe i można tworzyć całe krainy ;)
 
Cześć dziewczyny :) Z własnego doświadczenia wiem, że nie ma co za szybko podejmować decyzji o zakupie rowerku. Ja niestety kupiłam jak moja córcia miała 1,5 roku i możliwość użytkowania go była jak skończyła 2,5 latek. Okazało się, że jest za duża no i zdecydowaliśmy z mężem na oto taki IDEENWELT Rowerek biegowy dla dzieci do nauki jazdy. Jest to rower biegowy, bez pedałów i świetnie uczy utrzymania równowagi a to bardzo ważne aby nauczyć malca samodzielnej jazdy na rowerze. U mnie ten sprawdzil sie i teraz 4 letnia Oliwka śmiga jak szalona :)
 
hej ja też zamówiłam córce te pióro pod choinkę dzisiaj je dostałam i zgadzam się z tobą że pióro jest poprostu Świetne plus funkcja narywania Córcia moja napewno bd zadowolona następną żeczą jaka kupimy to ksiązkę do nauki Jężyka Angielskiego Ja również polecam wszystkim Blaba :-)
 
moje dziecko niczym sie nie bawi...:cool:
najstarsi wymyślają jakieś dziwne zabawy w namiot, dom, gonią sie po chacie i mały z nimi...a zabawki w kącie:cool:
 
reklama
Dzieci można uczyć od ich narodzin, to że jeszcze nic nie rozumienia (w naszym odczuciu) nic nie szkodzi. poco tracić czas na zabawy i zabawki które niczego malca nie nauczą? Skoro wydajemy juz kasę na zabawki niech będą przynajmniej mądre, a wiek podany na zabawce jest tylko orientacyjny a to rodzic wie na jakim poziomie rozwoju jest jego dziecko i czego potrzebuje. Ja polecam zabawki ekologiczne i edukacyjne.
 
Do góry