reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla dzieciaczków

Tylko ja bym chciała coś na dwór a jak Marysi się znudzi to trzeba będzie nieść i jeździk i dziecko. No nie wiem. No chyba że byłby taki z miejsce na nóżki. W domu nie mam miejsca na jeżdzik.
 
reklama
AGATA NA POLE jeździk jest git !!!! a sa takie z długą rączką do pchania, i Też SĄ niektóre z podstawką na nóżki
 
Fajne to to.
Ale moje dzieci mają już tyle grających zabawek, ::) że niedługo oszaleję. A najorzej jest wtedy, gdy wpadną na pomysł aby bawić się wszystkimi na raz...Zagłuszają wszystko i wszystkich... ::) ;D ;D ;D
Muszę pomyśleć o czymś bardziej cichym...
 
PIaninko fajne tylko jeżeli go nie słyszałaś to może się okazać jak u znajomych, że baterie są wyciągnięte bo nie mogli znieść tych melodyjek. :p
Ja poszukam coś do wkładania i wyciągania bo od kilku tygodni tylko taka zabawka jest w  stanie zainteresowac na dłużej. No i Marysi bardzo podoba się piramida więc może coś takiego.
 
A jak będziemy mieli dom to kupimy Marysi taką duuuużą kolejkę z torami, które układa się na podlodze z tunelami i stacją. A co rodzice też muszą mieć trochę zabawy w życiu ;D

A bańki mydłane to super pomysł. MArysia je uwielbia.
 
reklama
no i ta fontanna nie jest droga, nie wiem na razie mam mętlik w głowie, na pewno mała musi mieć basenik na działke i na balkon na upały, jeździk jakiś ale to może na roczek, no ale ja bym jej chciała jakąś zabawkę też kupić i bądx tu mądry ::)
 
Do góry