reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla naszych dzieci! :)

reklama
u nas ostatnio furorę robią klocki Lego Duplo - ale takie zwykłe, bez maszyn - młody buduje zawzięcie wyyyysokie wieże i przychodzi sie chwalić :-)

a poza tym zaprzyjaźnił się z misiem pluszowym - wszędzie go ze sobą zabiera :-)
 
ja mam pytanko o te duplo-pojazdy-czy one sa dosc latwe do skladanai?moj kacper uwielbia kombinowac skladac.widzialam swietna kpoparke lub betoniarke i sie zastanawiam ale na swieta

ksiazek nie kupuje bo drze-z wyj.jednej-wiersze Brzechwy-ta jest cala-natomiast wszystkie tekturowe podarte:wściekła/y:

acha kupilismy mu ostatnio taki pociag z klockow drewnianych-szal pal

koga madrze piszesz o zabawkach-a to ze dzieci maja tyle zabawek czesto ich kupowanie jest obsesja rodzicow
 
u nas z zabawkami tez klopot podostawalismy pelno od znajomych po ich dzieciach i mamy ,,wysypisko'' ponad polowy nawet sama bym nie kupila i jakos nie moge sie zebrac zeby w nie wejsc i uporzadkowac co potrzebne a co nie a najwiecej pluszakow ktorymi emi i tak sie nie bawi a zajmuja duzo miejsca

za to mam fioła na punkcie ciuszkow jak cos zobacze dla emi zaraz oczywiscie snuje teorie ze to oczywiscie jej sie przyda a poza tym jest takie cudne i moge sie przyznac bez bicia chyba nigdy nie odmowilam sobie-emi ciucha wiem ze to tez nienajlepszy pomysl ale siedzi we mnie mysl ze w Polsce tak nie bede mogla bo nie ma takiej taniochy na fajowe ciuszki:baffled:
 
Kasiula - Ty mi proszę nie mów o ciuchach. kurde na zabawki i ciuchy dla P zakupione w Irolii musiałam zakupić torbę nową. ale nie mogłam sięoprzeć przecenom w dunnes stores. z early też jestem zadowolona, chociaż nie wiem czemu, nie było naszych rozmiarówek
za to zaopatrzenie nexta mnie rozczarowało. buuuuu
 
ja kocham primark tam ciuszki dla dzieci poprostu uwielbiam niektorzy krytukuja ze duzo ludzi sie tam ubiera i jest nieorginalnie i taniocha ale mi to pasi ;-):tak::-D
 
reklama
Kasiulla Matulla wiesz ja np w Primarku lubie dla Brianka kupowac rzeczy bo dla dzieci sa naprawde ladne tym bardziej dla takich maluszkow bo i tak zaraz z tego wyrosna:-)
 
Do góry