reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy kwietniowych maluszków :))))

Madziallenka

Optymistyczna
Dołączył(a)
18 Luty 2007
Postów
1 317
Jak lubią się bawić Wasze maluchy, co sprawia im najwięcej radości??
Na tym wątku możemy umieszczać opisy zabaw z naszymi dziećmi podpowiadając sobie nawzajem i podsuwając nowe pomysły...:-)
Są też różne zabawy stymulujące rozwój niemowlaczka w zależności od wieku, oto np. stronka z przykładami : http://www.karmieniedzieci.pl/rozwoj_dziecka/z_miloscia_i_wiedza/gry_i_zabawy/3-6/
Jak znacie jakieś ciekawe stronki to dawajcie!:tak:

U nas Natalka strasznie lubi jak się nią ... trzącha - normalnie piszczy z radości!!! Modyfikacja zabawy nr 1 z tej stronki ha ha ha!!!
Uwielbia już samolocik - śmieje się do łez...!!
Jak ma dobry humorek - to lubi posłuchać jak czytam jej wierszyki Brzechwy - np. "Na straganie" z przesadzistym wyrazem...aż sama się dziwię skąd u mnie taki talent recytatorski.... he he he:-D:-D:-D
 
reklama
Hehehe MADZIALLENKO - dzisiaj myslałam o takim wąteczku :tak:
U nas wiersze Brzechwy tez są cool :-D "Na straganie", "Poszła żaba do doktora" szczególnie......czytam z przesadną intonacjąi robie głupie miny, a ten brechta sie jak dziki :-D Poza tym podnosze i opuszczam go "buzia w buzie" - wielka radosc i smiech. Jazda na kolanach - na koniku tez jest super. A poza tym Kubale cieszy wszystko i sam tez duzo sie bawi - mata edukacyjna: zabawka number 1;-)ostatnio ciągnie wszystkie zabawki jakie na niej są. no i przewracanie sie na brzuszek to tez dobra zabawa :-D
 
Moja Aluska strasznie sie chichra jak sie ja skubie lub caluje kolo szyjki lub cycusiaów to normalanie tak sie smieje az oczy zamyka i uwielbia jak ja sie wysoko podnosi i opuszcza oraz jak sie parska w goły brzuszek (nie umiem tego nazwać). mate edykacyjna bardzo lubi i karuzele a tearz w roznych miejscach powiesiłam balony to tez sie nimi bawi.:-D
 
a mojego Maćka to wszystko cieszy a najbardzie jak zabawnie do niego mówię lub podnoszę do góry, wtedy aż dostaje czkawki ze śmiechu:-D
 
monika to jak normalne baloniki zwykle, chyba zakupie bo mojej malej nowy pokoik taki pusty jeszcze to by sie kolorowo zrobilo,
a jak sie taki balonik przebije to dziecko nie placze? moja malutka czasem placze jak sie przy niej glosno kaszlnie :eek: wrazliwa jakas :happy2:

my mamy taka laleczke, mala pipi longstrump i moj m spiewa jej po szwedzku piosenke z tego filmu, her komer pipi longstrump i ona wtedy sie cieszy bo ta laleczka to oczywiscie wtedy teatrzyk robimy :rofl2:,
bajeczki czytamy -skarzypyta, samochwala, itp
mata oczywiscie
piosenki
samolociki, konik na kolankach, m ja czasem sobie sadza na barkach i chodzi z nia
kapiele wspolne w wanie
zapodaje jej tez juz hustawki na placu zabaw jesli sa takie specjalne gacie ze dziecko mozna wsadzic...
...kapiele w fontannach miejskich :-D
 
Podnoszenie-podrzucanie-tarmoszenie bardzo lubi.
Podobnie jak u Moniki K-W uwielbia jak sie go calusje czy zbliza robiac dzwieki dziwne kolo szyji i na brzuchu.
Uwielbia jak lezac na plecach trzymajac go za rece turlam go na boki
Konik na kolananch narazie nie robi na nim wrazenia :dry:
Czytam mu bajeczki i wierszyki. bardzo lubi wkladac ksiazki do buzi, tylko, ze sie nie mieszcza :sorry2:
I oczywiscie najbradziej uwielbia jak sie go nosi i wszystko moze sobie ogladac.
Lubi tez rano sobie gadac do takiej maskotki krowy oraz do brazkow na baldachimie i ochraniaczu w lozku.
 
NO I ZNOWU BAJERA FOTKA M _KTOSIU:-D

u nas samolociki
pierdzioszki
śpiewanie
poranek tvn24
zabawy z siorką
oglądanie kurzów na wysokościach
gilgotki
 
reklama
Super foto M KTOSIU.

U nas tez: pierdzioszki, zwłaszcza w szyjkę, a kuku, samolociki, hustanie, skakanie, spiewanie i tańczenie.
A przy dmuchaniu po szyjce i za uszkiem to Patrys robi sie jak w niebo wzięty i tylko główke do tyłu odchyla aby bardziej i więcej czuc. A w momencie samego dmuchania na jego szyjke to aż oddech powstrzymuje i uśmiecha się tak błogo.:tak:
 
Do góry