reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy kwietniowych maluszków :))))

reklama
a to fotki z tego balu przebierancow:tak:
 

Załączniki

  • IMG_6221 (Medium).jpg
    IMG_6221 (Medium).jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 133
  • IMG_6227 (Medium).jpg
    IMG_6227 (Medium).jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 128
  • IMG_6233 (Medium).jpg
    IMG_6233 (Medium).jpg
    20 KB · Wyświetleń: 131
Szminka-fajnie Emilkę pomalowałaś:tak: No i widzę, że Ty się dobrze bawisz na koniku;-):-D

A Basia ma nową zabawę-bawi się w panią nauczycielkę;-):-D Zakłada torebkę, kapelusz i mówi, że idzie do pracy. Układa misie i lale na kanapie sama robi wykłady-uczy historii jak mama:rofl2::-D
 
u nas faza zabaw w chowanego ....mały się chowa i muszę go szukać, nawet jak go widzę to zasłania buzię rączkami i mam udawać że go nie ma:-D
 
i u nas ta faza,Oli sie chowa a my go szukamy,i na odwrot,schowam sie za szafe a jak mnie znajdzie to krzyczy a kuku:-Dpozatym od kilku dni bawimy sie modelina,formujemy rozne zwierzatka,autka,kuli itp.olo jest w 7 niebie,raczkami malymi sobie ugniata robi kulki:tak::happy2:
 
Emilka uwielia robale,pajaki,mrowki,zuczki feeee:szok::-Dzbiera wszystko co sie rusza i juz lekko wyschlo na sloneczku:-):tak:boi sie pajeczyny i nawet na hustawke w parku nie sadzie dopoki jej nie usune bleee tez m ie brzydzi ale czego sie nie robi z milosci:tak:
 
no to u mnie wczoraj byla fascynacja slimakami co wylazly po deszczu... i dzis rano mucha na oknie...mala niby odwazna ale jak cos to sie tak fajnie boi...dzieci sa smieszne:-D
 
reklama
a moj maly ostatnio przybiegl z rykiem jakby conajmniej na balkonie nietoperza spotkal:sorry::laugh2::laugh2::laugh2:
a sie okazalo ze mucha sobie wleciala do mieszkania - i strachu mu narobila co niemiara:sorry:
a jak widzi jakis male stworzonka to mowi
o robaczek feee:laugh2: no coz :sorry:

no i jest faza meine / moje
 
Do góry