reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabiegi endermologii lipolaser we wczesnej ciąży

magdasek

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Listopad 2017
Postów
43
Witam, szukam mam które wykonały w ciąży jakieś zabiegi medycyny estetycznej typu endermologia,kawitacja, lipolaser. Mowa tu o wczesnej ciąży kiedy jeszcze nie było się świadomym swojego stanu. Czy może to mieć wpływ na bobasa. Może są mamy które już urodziły? Szukam wsparcia.
 
reklama
Witam, szukam mam które wykonały w ciąży jakieś zabiegi medycyny estetycznej typu endermologia,kawitacja, lipolaser. Mowa tu o wczesnej ciąży kiedy jeszcze nie było się świadomym swojego stanu. Czy może to mieć wpływ na bobasa. Może są mamy które już urodziły? Szukam wsparcia.
Myślę, że na etapie nieświadomości ciąży jest to sytuacja typu "wóz albo przewóz", czyli albo zabiegi mogą spowodować poronienie, albo będzie okej, no chyba że ktoś bardzo późno dowiaduje się o ciąży, ale to raczej rzadkie przypadki. Inaczej przecież musiałby być zakaz robienia zabiegów od owulacji, żeby przypadkiem nie wpłynąć na ciążę ;) grunt to unikanie zabiegów po dowiedzeniu się o ciąży.
 
Do góry