reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbkowanie,czy to już? jakie objawy?

reklama
Jestem mamą 6 miesięcznego dzidka i też czekamy na ząbki ale tak debilnego forum jeszcze nie widziałam :))) Uśmiałam się jak nigdy - GRATULUJĘ !!!:rofl::rofl2::laugh2:
 
Moja Iga zaczęła 6 miesiąc ale ślini sie juz od trzech miesięcy. Jakieś 2 tyg temu zauwazyłam ze gdy wklada sobie do buzi gryzaczek,smoczek czy nawet moje lub swoje(najczesciej)palce to robi to jakby ze zloscia. wyglada to tak jakby sie nad wszystkim znecala,a gdy wezmie do buzki mojego kciuka i probuje mnie gzyzc to mnie to naprawde czasem zaboli,ma sile:) Wydaje mi sie ze od tych 2tyg jest inna,bardziej nerwowa,ciagle ma mokre raczki i oczywiscie przez to zimne,wypluwa smoka,w buzi laduje wszystko co znajdzie sie w zasiegu raczek... Jesli to zabki...to niech wychodza jak najszybciej...
 
Chyba Ci się kochanie fora pomyliły, nasze dzieciaczki maja już po 3 latka i komplet ząbków. :-)
A Ty zła dziewczynko (bad666girl) idź się pobawić na swoje podwórko i tam oceniaj inteligencję rówieśników. Żenada...
 
Witam was wszystkie kobitki.ja jestem mama 8 miessiecznej niki.ma dolne dwie jedynki i od jakigos czasu wychudzi jej gorna jedynka i kilka dni temu zaczely pojawiac sie jeszcze droga gorna jedynka i dolny boczny. i wychodzi na to ze ida jej w tej chwili 3 naraz.od 3 dni nic mi prawie nieje.codziennie na wieczor ma temp i....jest strasznie marudna .nadodatek ma biegunke....i napiszcie mi czy wasze pociechy tez mialy biegunke?bo to mi niedaje spokoju...martwie sie ze to przyczyna jakiegos wirusa:-p:confused::-)
 
Jestem mamą 6 miesięcznego dzidka i też czekamy na ząbki ale tak debilnego forum jeszcze nie widziałam :))) Uśmiałam się jak nigdy - GRATULUJĘ !!!:rofl::rofl2::laugh2:

nie podoba mi się co piszesz, nie musisz wcale nas czytać

mój syn ma 3 miesiące
ma coraz więcej śliny i pcha wszystko do buzi
ale podobno objawy są nawet kilka miesięcy przed 1 ząbkiem
 
Do góry